28 maja, 2022

Świat Biotworzyw

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Doktor Strange w wielomilionowym wszechświecie w kasie

Doktor Strange w wielomilionowym wszechświecie w kasie

Doktor Strange w wieloświecie szaleństwa

Doktor Strange w wieloświecie szaleństwa
zdjęcie: Studio Marvela

Lubić Każdy może się tego spodziewać (Mamy racjęale nie będziemy się poklepywać dokładnie po plecach), nikczemni Swoje nieco zaskakujące miejsce na szczycie przebojów stracił trzy tygodnie później dzięki swojemu debiutowi Doktor Strange w wieloświecie szaleństwaktóry w ten weekend otworzył się na 185 milionów dolarów. Nie tylko jest to najbardziej dochodowy debiut roku, ale jest to więcej niż całkowita suma brutto jakiegokolwiek innego weekendu w tym roku – co oznacza, że ​​zarobił w ten weekend więcej pieniędzy niż każdy inny film łącznie zarobiony w jakikolwiek inny weekend. Widzisz, to dużo pieniędzy. (nie dokładnie Spider-Man: Nie ma miejsca na dom Stolica, Jak przewidział Benedict Cumberbatchale nadal robi wrażenie.)

wszystko po dr Gharib Prawie identyczne jak w ciągu ostatnich kilku tygodni, porozmawiajmy o tym dr Gharib Nieco więcej: otwarty w 4500 kinach, to wyciekł, ale zanim Marvel Studios i Disney oskarżyły sieci kin o zastraszanie, a Bruce doszedł do 185 milionów dolarów, umieszczając film na ekranie, jego średnia na ekran (40 000 USD) jest znacznie wyższa niż cokolwiek innego na listach przebojów. Oznacza to, że gra na dużej liczbie ekranów I Wszystkie te ekrany przynoszą ogromne zyski. Co za niespodzianka! Filmy Marvela są popularne!

Ale teraz porozmawiajmy o tych innych filmach, o niektórych z nich mówimy już od siedmiu tygodni. nikczemni Trochę bliżej sumy 60 milionów dolarów, Jeż Sonic 2 Prześcignął PKB pierwszego filmu (co miało tę wadę, że otwierało go przed COVID), Fantastyczne zwierzęta: Sekrety Dumbledore’a Prawie pięć tygodni dr Gharib wykonane w jednym, Wszystko wszędzie na raz Znowu trochę się poślizgnąłem (ludzie mają po prostu tyle czasu na wieloświatowe filmy), Northman łyżka , zaginione miasto Pozostając na siódmym miejscu drugi tydzień z rzędu, Nie do zniesienia ciężar talentu Spadł do zaledwie 1,5 miliona dolarów, co nazywa się pamięć Pojawiła się, chociaż nie pamiętamy, o co chodzi z tą osobą i wreszcie ojciec stu Wciąż tam. dr Gharib Grał w ponad czterech tysiącach kin, chłopaki. Nie musisz oglądać filmu z Melem Gibsonem!

Oto nasza lista dziesięciu najlepszych w formacie, który jest mniej pouczający i mniej przyjemny do czytania, ale dobrze wygląda w naszych wynikach wyszukiwania Google. Możesz również zobaczyć tę samą listę na Kasa Mojo.

  1. Doktor Strange w wieloświecie szaleństwa
  2. nikczemni
  3. Jeż Sonic 2
  4. Fantastyczne zwierzęta: Sekrety Dumbledore’a
  5. Wszystko wszędzie na raz
  6. Northman
  7. zaginione miasto
  8. Nie do zniesienia ciężar talentu
  9. pamięć
  10. ojciec stu
READ  Sasha Banks i Naomi opuszczają WWE Raw Mid Show