15 czerwca, 2024

Świat Biotworzyw

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Do Nintendo Switch Online dodano „Zadania i nagrody”

Do Nintendo Switch Online dodano „Zadania i nagrody”
Zdjęcie: Nintendo Live / Damian McFerran

Nintendo ogłosiło, że do Nintendo Switch Online dodano „Zadania” i „Nagrody”.

Dostęp do tych elementów można uzyskać, przechodząc do ikony NSO na głównym ekranie przełącznika, a następnie wybierając sekcję Zadania i nagrody. Tutaj znajdziesz listę dostępnych misji, które odnoszą się (jak mówi Nintendo) do „rzeczy, które prawdopodobnie już robisz dzięki członkostwu Nintendo Switch Online, takich jak granie online lub wypróbowanie swojej klasycznej biblioteki gier”.

Misje i nagrody online Nintendo Switch

Więc co otrzymujesz za udział w tych misjach? Punkty platynowe, ot co. Można je jak zwykle wymieniać na przedmioty w My Nintendo Store, ale także „nowe, ekskluzywne elementy tokenów, które można zbierać i grupować, aby utworzyć nowy token użytkownika”.

Zrzut ekranu misji NSO
Zdjęcie: Nintendo

Misje i nagrody Nintendo Switch Online: Jak zdobywać punkty platynowe

To jest łatwe. Jak wyjaśniono powyżej, możesz po prostu przejść do sekcji Zadania i nagrody w aplikacji NSO na konsoli Switch i spojrzeć na aktualnie dostępne zadania. Wypełnij je, a zdobędziesz platynowe punkty.

Wiedz, że czas między wykonaniem zadania a pojawieniem się punktów na Twoim koncie może być czasem dość duży, zwłaszcza w godzinach szczytu. Jeśli Twój wynik nie pojawi się od razu, sprawdź później.

Ekran nagród NSO PL
Zdjęcie: Nintendo

Misje i nagrody Nintendo Switch Online: Jak odblokować elementy kodu

Pytasz, jakie są elementy ikony? Są to ramki, znaki i elementy tła, których możesz użyć do dostosowania swojego tokena użytkownika na konsoli Switch. Jest to ikona, którą ludzie widzą również, gdy jesteś online, więc istnieje motywacja, aby Twoja ikona była jak najbardziej wyjątkowa.

NSO EN .Ikona Elements
Zdjęcie: Nintendo

Misje i nagrody Nintendo Switch Online: marzec 2022

Każdy miesiąc będzie miał inny motyw, a elementy ikon będą aktualizowane co tydzień – na razie mamy Przejście dla zwierząt: nowe horyzonty (marzec urodziny) i Super Mario Odyseja-Przedmioty z atrybutami do zdobycia.

READ  Projekt Galaxy Z Fold 6 został ujawniony dzięki zbliżeniom próbnej jednostki
LHA 493 NSO MG GameNews 0224 Mar EN V01
Zdjęcie: Nintendo