24 lipca, 2024

Świat Biotworzyw

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Disney Pixel RPG to 8-bitowa gra przygodowa z Myszką Miki w roli głównej, która pojawi się na telefonach komórkowych

Disney Pixel RPG to 8-bitowa gra przygodowa z Myszką Miki w roli głównej, która pojawi się na telefonach komórkowych

Deweloper i wydawca GungHo Online Entertainment przedstawił Disney Pixel RPG, nadchodzącą 8-bitową grę przygodową, w której występują Myszka Miki, Kubuś Puchatek i Jenny z… AladynBaymax z Wielki bohater 6i wiele innych ukochanych postaci. Gra ukaże się w Japonii na urządzeniach z systemem iOS i Android we wrześniu przyszłego roku, a w innych regionach świata ma zostać wydana w późniejszym terminie.

Według gry strona internetowaGra Disney Pixel RPG będzie zawierać historię łączenia światów, szybkich bitew strategicznych (z prostym sterowaniem mobilnym, a nawet funkcją autoodtwarzania), personalizację awatara, misje, które pozwalają wysyłać pikselowane postacie Disneya na misje w celu zebrania materiałów oraz więcej. Gracze w Japonii mogą dokonać wstępnej rejestracji do gry Disney Pixel RPG już teraz przed premierą gry 9 września – nie ma jednak informacji, czy inne regiony będą mogły w najbliższym czasie dokonać wstępnej rejestracji.

„Świat gry zamieszkały przez postacie Disneya został nagle zaatakowany przez programy obcych i zaczyna się rozpadać” – czytamy w opisie fabuły na stronie gry. „Wcześniej izolowane światy gier połączyły się, dezorientując wszystkie postacie. Wciel się w rolę gracza w tych grach i dołącz do postaci Disneya, które wyruszają w epicką wyprawę przez wiele światów gry, aby przywrócić porządek”.

Lista gry w sklepie Apple App Store wskazuje, że będzie można w nią grać bezpłatnie, ale będzie zawierała mikrotransakcje.

Oto spojrzenie na walkę w grze:

Klasyczna gra Disney Pixel Mickey Mouse Donald Duck Goofy Action Role-Player na iOS i Androida

Oto sposób dostosowywania awatara do gry:

Klasyczna gra Disney Pixel Mickey Mouse Donald Duck Goofy Action Role-Player na iOS i Androida

Premiera gry Disney Pixel RPG w Japonii na iOS i Androida planowana jest na 9 września 2024 r. Nie ma informacji, kiedy zostanie wydana w pozostałych regionach świata.

Aby uzyskać więcej informacji na temat Disneya, przeczytaj o premierze Disney Epic Mickey: Rebrushed we wrześniu. Następnie sprawdź Gra detektywistyczna Lista nowych nadchodzących wydań gier wideo.

READ  Moja długa i frustrująca podróż do zostania graczem komputerowym

Czy jesteś podekscytowany grą RPG Disney Pixel? Powiedz nam o tym w komentarzach poniżej!