27 czerwca, 2022

Świat Biotworzyw

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Demo przeglądarki RE Village wykorzystuje technologię Google Stadia ze świetnym efektem

Demo przeglądarki RE Village wykorzystuje technologię Google Stadia ze świetnym efektem

Nad scenami stoi grupa przerażających kobiet.

zrzut ekranu: Capcom

Capcom wydał kolejny Resident Evil Village eksperymentalny Wcześniej w tym tygodniu. Nie ma więcej treści niż poprzednie zapowiedzi, ale ma wyraźną zaletę, że możesz ją odtwarzać z przeglądarki internetowej dzięki Wciągający strumień gierlicencjonowana wersja technologii Google Stadia.

trafnie nazwany Internetowa transmisja demonstracyjna Resident Evil Village Pozwala grać w poprzednie wersje demonstracyjne gry „Village” i „Castle” przez Chrome (na PC) i Safari (na iOS) bez pobierania czegokolwiek. Obsługuje również konsole PlayStation i Xbox, a także przejrzysty system klawiatury i myszy. Rozdzielczość bije na 1080p i nie używa HDR, ale wciąż jest to imponujący wyczyn.

Spędziłem trochę czasu grając w to Resident Evil Village Demo może to potwierdzić, tak, to Resident Evil Village Dobrze. Grafika pozostawia oczywiście wiele do życzenia, ale liczba klatek na sekundę i opóźnienia były prawie identyczne jak w przypadku gry na PlayStation 5. Oczywiście Twoje wrażenia będą się różnić w zależności od szybkości połączenia internetowego (Capcom sugeruje 10 Mb/s lub wyższy).

Profesjonalne pisanie o grach może być wyzwaniem. Jest to ciągła walka o chęć pozostania profesjonalistą, a jednocześnie wyrażanie ekscytacji i radości z naszych mini-gier elektronicznych. Nie powinniśmy zajmować się pisaniem minireklam. Martwiłem się, że dokładnie to robiłem z tym blogiem, dopóki nie zdałem sobie sprawy, dlaczego uważam, że demo przeglądarki jest tak fajne: jego dostępność.

Resident Evil Village Świetnie. Wszystko, co usuwa barierę dla osób, które chcą tego spróbować Przed marnowaniem przepustowości i/lub wydaniem 60 USD warto świętować. Strumień technologii, nawet w twarz Znacząca awaria Stadia, nadal wydaje się być ogromnym krokiem naprzód w przypadku gier wideo, zwłaszcza jeśli chodzi o kwestie dostępności i ochrony. Miejmy nadzieję, że więcej programistów dostrzeże korzyści płynące z umożliwienia ludziom sprawdzania swoich gier w ten sposób.

niedawno ogłosił, że Resident Evil Village Pojawi się również na PlayStation VR2 Jeśli to już koniec.

READ  Nie jestem robotem: aktualizacja weryfikacji iOS oznacza koniec „captchas” | iOS