23 kwietnia, 2024

Świat Biotworzyw

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Darmowe skórki i nowa gra+ dla Stellar Blade po premierze PS5

Darmowe skórki i nowa gra+ dla Stellar Blade po premierze PS5

Twórca Stellar Blade, Shift Up, podzielił się planami studia dotyczącymi wsparcia popremierowego dla gry, która wkrótce ukaże się wyłącznie na PS5. W niedawnym wywiadzie dla bbs.ruliweb.comOkazało się, że tytuł otrzyma darmowe aktualizacje, które obejmą nowe kostiumy dla głównej bohaterki Eve oraz opcję Nowa Gra+. Stwierdzono również, że „nie określono zawartości do pobrania” oddzielnie od zawartości bezpłatnej, co może wskazywać, że w przyszłości pojawi się również większe rozszerzenie do Stellar Blade.

W innym miejscu wywiadu dyrektor generalny Shift UP Kim Hyeong-tae potwierdził, że w grze nie pojawią się żadne mikrotransakcje. „Chcielibyśmy tutaj zaznaczyć, że Stellar Blade nie wymaga żadnych dodatkowych wydatków, o których gracze nie są świadomi, poza kosztem zakupu pakietu.” Jedynym wyjątkiem byłaby sytuacja, gdyby deweloper współpracował z innym studiem nad kostiumem Eve, który „można sprzedać za opłatą” – wyjaśnia.

W podstawowej grze dostępnych będzie 30 strojów do wyboru, a po premierze będzie ich więcej, więc wygląda na to, że Twoje umiejętności związane z modą będą równie ważne, jak umiejętności, których używasz podczas walki. Stellar Blade ukaże się na PS5 26 kwietnia 2024 r., a wersja demonstracyjna będzie dostępna pod adresem Sklep PS Teraz. Czy jesteś podekscytowany pełną wersją gry? Daj nam znać w komentarzach poniżej.

READ  Mówi się, że Apple wydaje „miliony dolarów dziennie” na szkolenie sztucznej inteligencji