28 maja, 2022

Świat Biotworzyw

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Crossplay i 4 nowe postacie pojawią się w Guilty Gear Strive w sezonie 2, ekspansywna historia pojawi się w kwietniu

Crossplay i 4 nowe postacie pojawią się w Guilty Gear Strive w sezonie 2, ekspansywna historia pojawi się w kwietniu

W drugim roku gry na horyzoncie jest znacznie więcej
Z Będzie Pierwszy sezon DLC do Guilty Gear Strive, który zakończy pierwszy rok sukcesów Arc System Works w bijatykach, wkrótce dobiegnie końca, a przed nami jeszcze więcej.

Twórcy ogłosili również, że wkrótce w Guilty Gear Strive pojawi się gra międzyplatformowa, a także 4 inne postacie w sezonie 2.

Jednocześnie ArcSys potwierdził, że pierwsza historia Strive ma ukazać się pod koniec kwietnia i skupi się na postaciach, które nie pojawiły się w głównym trybie fabularnym, takich jak May, Faust i Ramlethal. Nowa funkcja będzie miała tytuł „Inna historia”.

Crossplay to coś, czego deweloperzy stwierdzili po premierze Strive w zeszłym roku i wygląda na to, że sprawili, że gigantyczny popyt fanów stał się rzeczywistością, włączając grę online między wersjami PlayStation 4, PlayStation 5 i PC razem.


Nie podano, kiedy gracze mogą spodziewać się premiery sezonu 2, ale jest on obecnie w fazie rozwoju i będzie zawierał nowe etapy, dodatkowe kolory i nowy utwór od twórcy serii Daisuke Ishiwatari.


Dla tych, którzy zastanawiają się nad aktualizacją balansu, tak, potwierdzili, że „Główna korekta balansu” również pojawi się w Strive w sezonie 2.


Możesz sprawdzić zwiastun drugiego sezonu Guilty Gear Strive poniżej.

READ  Funkcja „Find My” na AirPods sieje spustoszenie wśród sprzedawców detalicznych i odnawiających