17 maja, 2024

Cowboys ponoszą szokującą stratę z Cardinals, którzy wykorzystują obronę Dallas bez Trevona Diggsa

Trevon Diggs jest dobry, ale nie świetny.

Dallas Cowboys stracili na czwartkowym treningu dwukrotnego obrońcy Pro Bowl z powodu zerwania więzadła krzyżowego przedniego. W niedzielę wyglądali już na zupełnie inną obronę.

Cowboys ponieśli najbardziej szokującą jednodniową porażkę połączoną z wieloma zdenerwowaniami, przegrywając 28-16 z Arizona Cardinals. Obrona Dallas zawiodła Cardinals dowodzonych przez Joshuę Dobbsa, atak Cowboys zmarnował kilka szans w czerwonej strefie, gdy Dallas próbował wrócić, a zespół poniósł ciężką, zdenerwowaną porażkę jako faworyt 11,5 punktu.

Jeśli śmiałeś się ze znajomych, którzy w niedzielę w swojej puli przetrwania mieli Jacksonville Jaguars (24,2% typów wybranych w 3. tygodniu) lub Baltimore Ravens (3,44%), myśląc, że wyjdziesz z wygraną Cowboys, cóż, przepraszam za to . Strata.

Kowboje rozpoczęli słabo

Mecz rozpoczął się dość niewinnie. Cardinals jako pierwsi opanowali piłkę i zdobyli bramkę z gry. zdarza się. Jak się okazało, był to pierwszy sygnał, że Kowboje mają kłopoty.

Przeciwko obronie, która wyglądała na najlepszą w NFL od dwóch meczów, Cardinals strzelili gola przy wszystkich pięciu posiadaniach w pierwszej połowie. Gospodarze zdobyli trzy gole z gry i dwa przyłożenia i prowadzili 21-10. Obrona Dallas, która w dwóch meczach zdobyła zaledwie 10 punktów i przy tym wyglądała świetnie, nagle nie była w stanie zatrzymać Cardinals. Nieobecność Diggsa z pewnością miała na to wpływ, ale w meczu przeciwko Arizonie nie powinna być wielkim problemem.

Po dwóch meczach Cowboys wyglądali na najlepszą drużynę w piłce nożnej. Cardinals byli bardziej konkurencyjni, niż się spodziewano, ale mimo to z bilansem 0:2 byli jedną z najmniej utalentowanych drużyn w piłce nożnej. A kowboje nigdy nie prowadzili.

Dallas miało szansę objąć prowadzenie i być może zremisować pod koniec trzeciej kwarty, kiedy zdobyło czwartą i trzy bramki z linii czterech jardów Arizony. Dak Prescott przekręcił się na prawą stronę, znalazł się pod presją i wykonał niekompletny rzut. Wynik pozostał 21-13. To był punkt zwrotny.

READ  Pozew Michaela O'Hare: sędzia kończy opiekę Tuohy'ego nad byłym graczem NFL granym w „The Blind Side”

Na początku czwartej kwarty Cowboys oddali kolejny strzał z linii 10 jardów. Dziwnie wyglądająca wymiana nie przyniosła żadnego efektu przy drugiej bramce, a potem Prescott rzucił trzecią i niekompletną bramkę do CeeDee Lamb. Dallas zdecydował się na gola z gry.

To był frustrujący mecz dla Cowboys i ich fanów. Przyszli, spodziewając się rzucić kardynałów. Mieli swoje szanse na objęcie prowadzenia. Nie udało im się zremisować z Arizoną, która zakończyła mecz z dwucyfrową przewagą.

Kowboje nie mogą wrócić

Smutny dzień Cowboys podsumowano dobrą passą po tym, jak zmniejszyli prowadzenie Cardinals do 21-16.

Słaba transmisja sprawiła, że ​​debiutant Cardinals, Michael Wilson, zyskał 69 jardów. Trzy sztuki później Marquise Brown zdobył przyłożenie z 2 jardów. Kowboje potrzebowali przerwy, ale pozwolili na jeden z najłatwiejszych przejazdów przyziemieniem, jaki zobaczysz. Na 7:22 przed końcem Dallas przegrywało 28-16.

Potem Dallas jeszcze nie skończył. Wrócili na linię 10 jardów Cardinals. Jednak Prescott przechwycił obrońcę Kizera White’a. Wtedy Cowboys byli naprawdę skończeni. Podobnie jak Twoje nadzieje na przetrwanie, gdybyś miał Dallas, co stanowiło 15,24% wybranych.

Cowboys i Philadelphia Eagles powinny przez cały sezon rywalizować o tytuł NFC East. Eagles to jedna z najlepszych drużyn w NFL i nie zamierzają przegrać wielu meczów. Kowboje nie mogą sobie pozwolić na ogromne straty, jeśli chcą kontynuować grę. Niedziela wyglądała dla nich naprawdę dotkliwie.