27 maja, 2022

Świat Biotworzyw

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Chyna Shay bierze udział w ślubie Hannah Berner po zignorowaniu Stacey

Chyna Shay bierze udział w ślubie Hannah Berner po zignorowaniu Stacey

Brawo, Shayna Shay!

po istnieniu „Nieproszeni” ze ślubu Stasiego Schroedera w Rzymiepostać „Zasady Vanderpump” pojawiła się w Śluby absolwentki „Summer House” Hannah Brenner.

Obecna gwiazda „Summer House” Ciara Miller udostępniła wideo w swojej historii na Instagramie, kiedy spotykała się z Shayem na imprezie w Hamptons w piątek wieczorem.

„Wprowadź ten film, Chianna” – powiedział 26-letni Miller w klipie, odnosząc się do 37-letniego Shay’a. Odważni mężczyźni machali następnie transparentami pokoju, pozując przed kamerą.

Shay miała na sobie krótką lawendową sukienkę, podczas gdy Miller obnosiła się ze swoim godnym pozazdroszczenia gorsetem w obcisłym pomarańczowym numerze, by oglądać Bernera i kolegi, Des Bishopa, zawiązują węzeł na plaży.

Shay wydawał się być w dobrym nastroju na przyjęciu, mimo że Schroeder pogardzał nim ożenił się po raz drugi Jej mąż, Bo Clark, jest w tym tygodniu we Włoszech. (para Potajemnie powiedziałem „tak” Podczas kameralnego wesela podwórkowego we wrześniu 2020r.)

chińska herbata
Przyjaźń piosenkarza „Good as Gold” z Schroederem zmieniała się na przestrzeni lat.
Obrazy Getty

„Scheana pierwotnie miała odejść, ale w pewnym momencie jej zaproszenie zostało odrzucone” – powiedziało źródło wyłącznie do Page Six. „Wiedziała tylko, że to z „powodów budżetowych”, chociaż tak naprawdę nie wygląda na to, żeby to kupowała”.

„Pumping Rules” OG Tom Sandoval również nie był na liście gości. Sandoval, 38, przyznał, że nigdy nie otrzymał zaproszenia podczas ostatniego nagrania na żywo Podcast o herbacie „Scheananigans”Szpieg ujawniony na stronie szóstej.

Wieloletni przyjaciel i były partner Schroedera Bravo Nie było też Kristen Dutt. 39-letnia Doute wyjaśniła jednak za pośrednictwem mediów społecznościowych, że jej tam nie było, ponieważ zobowiązała się już do kolejnego ślubu, który odbędzie się w tym samym czasie w Stanach Zjednoczonych.

Podział między Hannah Berner i Des Bishop pozujących razem i para biorąca ślub na plaży?
Berner i komik Des Bishop wzięli ślub dzień po Schroederze i Clarku 13 maja.
Sklep / Instagram

W międzyczasie obserwowałem, jak Katie Maloney i Tom Schwartz Schroeder, lat 33, i Clark, lat 42, wymieniają śluby – i wydaje się, że mimo ich obecności wydaje się, że dogadują się w filmach na Instagramie. ciągły rozwód.

READ  Wytwórnia Halsey twierdzi, że nie wyda singla bez wirusowego TikTok

Clark, który zaczął spotykać się z Schroederem w 2018 roku, został zaproponowany autorowi „Off With My Head” przez Klęcząc na jedno kolano na cmentarzu W lipcu 2019 przed kamerami Bravo.

Chociaż para miała nadzieję, że zwiąże węzeł na „podstawach pomp”, Schroeder był Uruchomiony z „Zasad Vanderpump” w czerwcu 2020 roku po tym, jak Zur oskarżył gwiazdę Faith Storrs – jedyną czarną wówczas członkinię serialu – o kradzież w apelu policyjnym z 2018 roku.

Bo Clark i Stassi Schroeder pozują w dniu ślubu w Rzymie
Schroeder poślubił Bo Clarka po raz drugi w Rzymie 12 maja.

Doute został również zwolniony za udział w zbrodni. Obydwa Przeprosiny.

Bravo ogłosił w tym tygodniu, że „Zasady pompowania” zostały odnowione na dziesiąty sezon.