25 lutego, 2024

Świat Biotworzyw

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Chris Wallace skrytykowany za wypytywanie Adama Drivera o jego wygląd: „Scumbag”

Chris Wallace skrytykowany za wypytywanie Adama Drivera o jego wygląd: „Scumbag”

rozrywka

Siedzi na miejscu kierowcy.

podczas Niedawny wywiad W rozmowie z Chrisem Wallace’em z CNN zapytano Adama Drivera, czy „nie wygląda jak typowa gwiazda filmowa” i czy pomogło to, czy przeszkodziło mu to w karierze w Hollywood.

40-letni aktor „Gwiezdnych Wojen: Przebudzenia Mocy” wydawał się zaskoczony koleją przeprowadzania wywiadu, ale odpowiedział: „Patrzę na to, jak wyglądam. Nie mogę tego zmienić, więc myślę, że mi to pomogło”.

„The New Yorker” również nazwał mnie „końską twarzą” – kontynuował. „Pamiętam, jak czytałem jednego recenzenta [who said]„Jego agent prawdopodobnie nie wie, czy umieścić go w filmie, czy w Kentucky Derby”. Jeśli więc wierzysz w dobrą rzecz, musisz wierzyć w złą rzecz. „Staram się niczego nie wchłaniać”.

Fani Drivera szybko w mediach społecznościowych skrytykowali Wallace’a, który w grudniu 2021 roku opuścił Fox News po 18 latach.

Nominowany do Oscara aktor Adam Driver wyglądał na zaskoczonego, gdy zapytano go o swój wygląd. CNN
Chris Wallace naciska na Adama Drivera w związku z brakiem „typowego” hollywoodzkiego wyglądu Maxa. CNN

„Ten facet przeprowadzający wywiad z Adamem Driverem to jakiś łotr, prawda?” Pojedynczy wentylator Opublikowano w Xdawniej znany jako Twitter.

„Faceci tacy jak Chris Wallace wyglądają jak żółwie, patrzą na laski takie jak Adam Driver i mówią im w twarz: «dlaczego nie wyglądasz jak Robert Redford» i to naprawdę pokazuje, jak głupi są mężczyźni”. Podziwiaj innego kierowcę Doświadczony dziennikarz skrytykował.

„To szaleństwo, że Chris Wallace miał czelność powiedzieć coś na temat wyglądu Adama Drivera, gdy ten wygląda tak, jak gdyby to było szalone”. – stwierdził inny fanDo tego oświadczenia załączono zdjęcie Wallace’a, lat 76.

Kolejny fan Opublikuj fałszywe podsumowanie Z wywiadu napisz:

„Adam Driver: Kiedyś mogłem dyskretnie obserwować i rozpoznawać sposób, w jaki zachowują się i reagują różni ludzie, a teraz jest to trudniejsze, ponieważ jestem bardziej rozpoznawalny.

READ  Wywiad z Amber Heard: Aktorka mówi Savannah Guthrie w Today Show, że „nadal kocha” Johnny'ego Deppa, ale obawia się, że ponownie pozwie

Chris Wallace: Masz na myśli, że jesteś taki brzydki?

Fani kpili z wywiadu, zauważając, że prowadzący wywiad Chris Wallace powiedział: „Ponieważ jesteś taki brzydki?” Reutera
Adam Driver jako Enzo Ferrari w nadchodzącym filmie biograficznym „Ferrari”. Dzięki uprzejmości kolekcji Everetta

Występując w serialu Wallace Max „Who’s Talking to Chris Wallace?” Driver omówił swoją rolę w filmie biograficznym o Enzo Ferrari w reżyserii Michaela Manna „Ferrari”, który wejdzie do kin 25 grudnia. Główną rolę odgrywa kierowca. To nie pierwsze żenujące publiczne wystąpienie Drivera podczas promocji filmu, ponieważ wcześniej zaszokował on publiczność na festiwalu filmowym, mówiąc „pieprz się” do mężczyzny, który określił film jako „tandetny”.

Driver opowiedział także o swojej roli złoczyńcy Kylo Rena w filmach „Gwiezdne Wojny” i powiedział, że „nigdy nie ignoruje” faktu, że Kylo Ren zabił jego ojca, Hana Solo (Harrison Ford).

„Każdego dnia ktoś mi o tym przypomina” – powiedziała absolwentka „Girls”.

Sprawy przybrały niewygodny obrót podczas wywiadu Adama Drivera z Chrisem Wallace’em. CNN
Adam Driver w Ferrari, nowy film biograficzny w reżyserii Michaela Manna. Dzięki uprzejmości kolekcji Everetta

Po tym, jak Wallace odpowiedział: „Czy mówisz poważnie?” „Nie codziennie, ale tak” – powiedział kierowca. „Kiedyś zdarzało się to częściej, ale teraz może raz w miesiącu ktoś mi mówi, że zabiłem Hana Solo”.

Choć Driver powiedział, że samo kręcenie tej sceny nie wydaje się „trudne”, niemniej jednak było to „bardzo emocjonalne kręcenie z Harrisonem”.

„Harrison był bardzo hojny i troskliwy. To był dla mnie wspaniały moment podczas kręcenia zdjęć, mimo że była to jego śmierć” – dodał.


Załaduj więcej…




https://nypost.com/2023/12/04/entertainment/chris-wallace-blasted-for-asking-adam-driver-about-his-looks-scumbag/?utm_source=url_sitebuttons&utm_medium=site%20buttons&utm_campaign=site%20buttons

Skopiuj adres URL udostępniania