8 sierpnia, 2022

Świat Biotworzyw

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Chicago White Sox z krótką ręką, zdając sobie sprawę, że „ich nogi są ważne”, poproś niektórych graczy, aby powolny jogging do pierwszej bazy

Chicago White Sox z krótką ręką, zdając sobie sprawę, że „ich nogi są ważne”, poproś niektórych graczy, aby powolny jogging do pierwszej bazy

Chicago – Z już i tak długą listą kontuzji, Chicago White Sox podejmują kroki, aby upewnić się, że nie urosną znacznie więcej.

Trener Tony La Russa powiedział w sobotę dziennikarzom, że wielu weteranów White Sox „gra zgodnie z instrukcjami trenera, że ​​jeśli wykonują zadanie, zwalniają” od biegu do pierwszej bazy.

La Rosa, którego zespół liczy 10 zawodników na liście kontuzjowanych, powiedział, że grupa zawodników objętych tymi instrukcjami zawierała krótki okres Tim Andersonktóry wrócił z kontuzji uda w tym tygodniu z starszym oficerem w bazie Jose Abreugracz defensywny Louis Robertwyznaczony hitter Andrzej Fon i gracz defensywny AJ Bullock.

Doświadczony menedżer przyznał również, że fani mogą zobaczyć powolne ćwiczenia w pierwszej bazie, w których brakuje tłumów, ale lista jest wypełniona „kluczowymi ofensywnymi ludźmi”, którzy byliby z przodu, gdyby Chicago dogonić bliźniaków Cleveland Guardians i Minnesota na szczycie miejsce w MLS Central.

„Dopóki kibice to rozumieją, nie są leniwi, ale ich nogi są ważne” – powiedział La Rosa.

Wiadomość nadeszła w dniu, w którym White Sox przegrali z Orioles 6:2, co dało Baltimore pierwszą w tym sezonie serię wygranych czterech meczów. Chicago przegrywało cztery razy z rzędu.

Associated Press przyczyniła się do powstania tego raportu.

READ  Jak bardzo LeBron James może wpłynąć na akcje syna Bronneya w NBA? A może więcej niż myślałeś