30 czerwca, 2022

Świat Biotworzyw

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Chelsea zatwierdza umowę Boe 4,25 mld Premier League z federacją Boehly

ten Premier League Po tym, jak wszyscy potencjalni członkowie zarządu przeszli wybory właścicieli i dyrektorów, ogłosił, że jego zarząd zatwierdził przejęcie Chelsea za 4,4,25 miliarda przez federację Todda Bohleya.

Zakończenie zakupu klubu Roman Abramowicz Licencja na sprzedaż nadal musi zostać zatwierdzona przez rząd Wielkiej Brytanii. Abramowicz, który został dotknięty sankcjami po rosyjskiej okupacji Ukrainy, chce mieć pewność, że jego dochody nie będą ważne i że zagwarantuje klubowi 1,6 mld pożyczki.

Rośnie przekonanie, że Abramowicz zgodzi się na prawnie wiążące gwarancje, które pozwolą mu trzymać pieniądze na niepełnosprawnych koncie pod kontrolą rządu. Specjalna licencja operacyjna Chelsea wygasa 31 maja i prawdopodobnie trafi do sprzedaży Formułowane w tym tygodniu.

Liga powiedziała w oświadczeniu: „Drużyna Premier League zatwierdziła dziś proponowane przejęcie. Chelsea Football Club Todda Bohleya / Clearlake Federation. Warunkiem zakupu, wymagana licencja na sprzedaż oraz satysfakcjonujące zakończenie końcowych etapów transakcji.

Szybka porada

Jak mogę zapisać się do otrzymywania alertów o ważnych wiadomościach sportowych?

Pokazywać

  • Pobierz aplikację Guardian ze sklepu iOS App Store na iPhone’y lub wyszukaj „The Guardian” w sklepie Google Play na telefony z systemem Android.
  • Jeśli masz już aplikacje Guardian, upewnij się, że masz najnowszą wersję.
  • W aplikacji Guardian stuknij żółty przycisk w prawym dolnym rogu, następnie Ustawienia (ikona koła zębatego), a następnie przejdź do Powiadomień.
  • Włącz powiadomienia z gier.

Dzięki za komentarz.

„Zarząd zastosował test właścicieli i dyrektorów Premier League w stosunku do wszystkich przyszłych dyrektorów i dołożył należytej staranności.

„Członkami konsorcjum przejęć klubu są spółki zależne Clearlake Capital Group, LP, Todd Bohley, Hansborg Wise i Mark Walter.

Później we wtorek źródło rządowe powiedział PA Media: „Mam nadzieję, że wszyscy są teraz gotowi do wydania niezbędnych licencji. Ostatnia pozostała przeszkoda sprowadza się do wielu końcowych szczegółów technicznych omawianych z klubem.

Bohley i Walter są właścicielami okręgu baseballowego LA Dodgers, a Wise jest szwajcarskim biznesmenem. Clearlake Capital, amerykańska firma inwestycyjna, posiada większościowy udział w Chelsea, chociaż Boehly będzie właścicielem kontrolnym.

Rząd zaproponował dwuetapowy proces, w którym wpływy ze sprzedaży trafią na rachunek powierniczy, który zapewni finansowanie ofiarom wojny na Ukrainie do czasu ich zaspokojenia. Oczekuje się, że fundacja zostanie założona po zakończeniu sprzedaży i gwarantuje się, że fundacja będzie niezależna od Abramowicza. Mike Benrose, były dyrektor zarządzający UNICEF UK, został poproszony o kierowanie organizacją charytatywną.

READ  Ed Sheeran wygrywa sprawę kradzieży „Shape of You”