27 czerwca, 2022

Świat Biotworzyw

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Być może trwają prace nad tajemniczym, wysokiej klasy telefonem Pixel

Być może trwają prace nad tajemniczym, wysokiej klasy telefonem Pixel

Znaleźliśmy wskazówki, że Google może pracować nad dodatkowym tajemniczym telefonem Pixel z wysokiej klasy wyświetlaczem.

W zeszłym tygodniu informowaliśmy o kilku kluczowych specyfikacjach wyświetlaczy Pixel 7 i Pixel 7 Pro Na podstawie publicznie dostępnego kodu z projektu Android Open Source Project. Udało nam się powiązać te fragmenty kodu z konkretnymi telefonami dzięki odniesieniom do „C10” i „P10”, które są powiązane odpowiednio z „Gepardem” (Pixel 7 Pro) i „Panterą” (Pixel 7).

Oprócz tych kryptonimów generacji 2022 Pixel, byliśmy również w stanie potwierdzić dwa inne kryptonimy urządzeń dla kotów, Felix i Lynx. Te dwa urządzenia muszą być Pixel 7a i innym nieznanym urządzeniem – być może wersją Opóźniony ponownie składany notatnik Pixel Działa na urządzeniach Tensor drugiej generacji.

Oprócz pracy nad nowymi ekranami dla „C10” i „P10”, odkryliśmy również, że Google przygotowuje się do wsparcia Zupełnie inny ekran, który jest oznaczony „G10”. Jak wyjaśniono powyżej, nie odkryliśmy jeszcze żadnych kryptonimów związanych z Pixelem, które zaczynają się na literę „G”, co sprawia, że ​​to tajemnicze urządzenie jest intrygujące, aby rozwiązać zagadkę.

Na początek wiemy, że ten G10 powinien oczywiście działać na Androidzie i na podstawie wszystkich odniesień do Exynos powinien być zasilany przez układ Tensor. Sugeruje to, że możemy patrzeć na jakieś urządzenie Pixel.

Ten G10 nie wydaje się być częścią serii Pixel A, ponieważ może działać z częstotliwością 120 Hz, podobnie jak Pixel 6 Pro. W rzeczywistości wyświetlacz G10, chociaż został wyprodukowany przez BOE – chiński wyświetlacz OEM Czasami używany przez Apple Zamiast Samsunga ma podobne podstawowe specyfikacje jak Pixel 6 Pro, w tym rozdzielczość 1440 x 3120, częstotliwość odświeżania 120 Hz i fizyczny rozmiar 71 x 155 mm. Rozdzielczość i rozmiar eliminują również możliwość wydania tabletu Pixel w 2023 roku.

READ  Sezon 7: Nadchodzące zmiany w treningu niestandardowym | Rakieta Dory®

Z ograniczonymi wskazówkami, które mamy, G10 wygląda bardzo podobnie do Pixel 6 Pro i Pixel 7 Pro. To niestety nie przybliża nas do rozwiązania zagadki, gdzie urządzenie z wyższej półki, takie jak G10, pasuje do oferty Made by Google. Zapraszam do podzielenia się niektórymi swoimi teoriami w sekcji komentarzy.

Dylan Russell Przyczyń się do tego artykułu.

FTC: Używamy linków afiliacyjnych, aby zarabiać. jeszcze.


Sprawdź 9to5Google na YouTube, aby uzyskać więcej informacji: