24 lipca, 2024

Świat Biotworzyw

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Browns nie jest zainteresowany handlem Kareem Huntem, ponieważ szuka przedłużenia; RB powraca do ćwiczeń zespołowych

Browns nie jest zainteresowany handlem Kareem Huntem, ponieważ szuka przedłużenia;  RB powraca do ćwiczeń zespołowych
Ken Blaze / USA DZIŚ Sport

Cleveland Browns Ponownie poluje na Kareem Wnioski o przedłużenie umowy, a ponieważ nadal nie znalazł swojego roszczenia, próbuje teraz naciskać na franczyzę. Hunt jednak przesiadywał na treningach zespołowych Uczestniczył w niedzielę.

CBS Sports NFL Insider Jonathan Jones potwierdził, że Browns nie są obecnie zainteresowani handlem Hunt. Cleveland.com Biegacz podobno poprosił o wymianę.

Potem przychodzi ta wiadomość CBS Sports NFL Insider Josina Anderson W sobotę poinformowano, że Hunt nie brał udziału w ćwiczeniach zespołowych na drugi z rzędu trening. Hunt powiedział zespołowi, że taki był jego plan, przed startem w niedzielę. Anderson donosi, że „wstrzymywanie” Hunta nie jest uważane za związane ze zdrowiem i że zostanie ukarany grzywną przez Brownów. Hunt podobno powiedział członkom Browns nieformalnie, że chce zarabiać lub handlować, ale źródło powiedział Andersonowi, że Hunt chce zostać w Cleveland.

„W tej chwili biorę to dzień po dniu, człowieku” – powiedział Hunt na miniobozie w czerwcu. „Zamierzam zobaczyć, co chcą ze mną zrobić i biorę to z dnia na dzień. Mam nadzieję, że będę mógł tu być na długo. Zobaczymy, co Bóg dla mnie zaplanował, to wszystko, co mogę mówić.”

Headshot-obraz

Hunt ma jeszcze rok na dwuletnie przedłużenie, które podpisał w 2020 roku, co daje mu 1,35 miliona dolarów wynagrodzenia podstawowego i 6,25 miliona dolarów rocznej gotówki. Dla Spotrac.

Były lider Pro Bowler i NFL 2017 grał w zeszłym roku w Cleveland w zaledwie ośmiu meczach z powodu kontuzji łydki. Najlepsza kampania Hunta z Clevelandem miała miejsce w 2020 r., kiedy zdobył 1145 jardów od bójki i łącznie 11 przyłożeń. The Browns chcą zachować dynamiczny duet w uciekaniu z Huntem i Nickiem Chubbem, ale okaże się, czy zdołają rozciągnąć plecy do łapania podań przed rozpoczęciem sezonu 2022.

READ  Klay Thompson prowadzi Warriors do remisu w serii 1-1 przeciwko Lakers