15 maja, 2024

Brock Purdy, 49ers mszczą się na Eagles długo oczekiwaną porażką

On gra

FILADELFIA – Brockowi Purdy’emu nie trzeba było specjalnie przypominać, że w tym miejscu zakończył się jego nieprawdopodobny debiutancki występ, łokieć w strzępach, a jego marzenie o występie w Super Bowl przekreślone porażką 31-7 w meczu o mistrzostwo NFC 2022. .

„Przyszło mi to do głowy” – powiedział rozgrywający San Francisco 49ers. „Tak, doznałem kontuzji. ​​To było w tym roku”.„.

Jaką różnicę może zrobić mniej niż 12 miesięcy?

W niedzielę drużyna 49ers przezwyciężyła słaby start i pokonała Philadelphia Eagles 42:19 w ramach długo oczekiwanej zemsty po ostatnim sezonie. Te dwie drużyny jadą Najlepsi pretendenci w NFC Nie zmieniło się to od meczu pod koniec stycznia, ale w rewanżu Niners zdominowali.

„Uważam, że nasz zespół naprawdę dobrze sobie poradził z hałasem — zarówno na boisku, jak i (w mediach), sprawiając, że był on większy niż w rzeczywistości” — powiedział George Kittle (cztery złapanie, 68 jardów) dla USA TODAY Sports. . „Myślę, że najważniejsze jest to, że są jedynymi rozstawionymi i staramy się nadrabiać zaległości. Przyjazd tutaj i zwycięstwo było dla nas wspaniałe”.

Jeśli chodzi o ofensywę, pierwsza kwarta Niners nie mogła być gorsza. Rozegrali sześć meczów w trzech meczach z rzędu. Purdy wyglądał na zaniepokojonego. Napastnik Eagles Edge, Haason Reddick, ponownie przedstawił się z workiem po drugim snapie Purdy’ego, a Josh Sweat wywierał na niego presję w następnej akcji.

To Reddick przekreślił passę Niners w meczu o mistrzostwo, powodując kontuzję łokcia Purdy’ego, która wymagała operacji poza sezonem w celu naprawy zerwanego więzadła pobocznego łokciowego.

„To był mecz piłki nożnej i to się wydarzyło” – powiedział Purdy. „W ostatnim meczu próbował przejąć piłkę, tak to się wszystko potoczyło, więc w tym meczu mają wielu innych dobrych zawodników. Nie mówiliśmy tylko: «Haason Reddick, musimy ostrożny.’

READ  Twitter reaguje na krwawą stratę Mieshy Tate z Murphym

„Oczywiście szanowaliśmy go i to, co zrobił, ale czy martwiłeś się, że wejdzie do gry? Nie, to właśnie robiła cała obrona. To świetny zawodnik i na tym właśnie jesteśmy”.

W niedzielę ramię wyglądało dobrze. Purdy zdobył 19 z 27 punktów, zdobywając 314 jardów i cztery przyłożenia. Pierwszą kwartę zakończył 0 na 4 z 0 jardami odbiorczymi. Przez ostatnie trzy kwarty Niners odpowiadali, odpowiadając jednocześnie na pytanie, która drużyna zasługuje na to, aby w tym momencie kampanii 2023 znajdować się na szczycie NFC. San Francisco zdobyło przyłożenia po sześciu prostych przejazdach, a kibice z rodzinnego miasta wrócili do domu na pięć minut przed końcem w grze.

Po zagraniu w Święto Dziękczynienia i uzyskaniu dodatkowej trzydniowej przewagi nad Orłami, Dziewiątki męczyły Orły przez cały mecz. Poprawa w szybkim ataku — Christian McCaffrey zdobył przyłożenie i przebiegł 93 jardy w 17 próbach — oraz nieudane wślizgi Deebo Samuela, który miał w sumie trzy przyłożenia (dwa przyłożenia, jedno w biegu) i Purdy’ego były tego dowodem.

W defensywie obrona Niners zatrzymała Orły w czerwonej strefie i w pierwszej kwarcie utrzymała ich przy dwóch bramkach z gry. Wchodząc do meczu, Orły zanotowały swój najlepszy atak w czerwonej strefie od 5. tygodnia, zdobywając przyłożenia przy 21 z 30 okazji (w tym 10 z 10 od 9. tygodnia).

„Ciężko było strzelić dwa gole z gry, a mimo to, przy trzecim posiadaniu piłki przejęliśmy piłkę, a oni strzelili dwa gole, a my przegrywaliśmy tylko sześcioma” – powiedział trener Niners Kyle Shanahan. „Odbyliśmy razem jedną przejażdżkę i odzyskaliśmy prowadzenie, więc to była wielka sprawa i bardzo dobre uczucie”.

Shanahan powiedział, że widział na taśmie, co drugi sygnalista drugiego roku miał na taśmie przez większość swoich 20 startów w karierze, że nie wpadł w panikę, gdy pierwsza kwarta poszła nie tak.

READ  David Raya zostaje wypożyczony do Arsenalu z opcją wykupu z Brentford

„Myślę, że właśnie z tego byłam najbardziej dumna” – powiedziała Shanahan. „Naszym chłopakom udało się przetrwać burzę”.

W tabeli konferencji Dziewiątki nadal tracą do Orłów jedną partię, ale teraz to oni są właścicielami bezpośredniego remisu. A Niners będą największymi fanami Cowboys w przyszłym tygodniu, kiedy Filadelfia będzie musiała udać się na mecz „Sunday Night Football” przeciwko rywalowi z NFC East, Dallas.

„Podobało mi się, jak podekscytowany i przygotowany był nasz zespół na tę grę” – powiedział Shanahan. „Kiedy jesteś gotowy i gotowy do gry, wszystkie mecze są takie same, ale rozumiemy, jak dobre są. Rozumiemy ich osiągnięcia. To zawsze sprawia, że ​​są one trochę większe. Nasi chłopcy byli więc bardzo podekscytowani tym wyzwaniem. „