27 czerwca, 2022

Świat Biotworzyw

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Brak Rezerwacje na telefon 1 zaczynają się dzisiaj

Możesz w końcu odłożyć pieniądze Brak Telefon 1 – Możesz dołączyć do ekskluzywnego klubu. Nic nie jest otwarte Rezerwacja Rezerwacja Za swój pierwszy smartfon, który wykorzystuje kodowanie zaproszeń. Członkowie prywatnej społeczności idą pierwsi i mają 48 godzin na użycie swojego kodu 12 lipca. Każdy inny może zapisać się na listę oczekujących i będzie ona służyć jako zestaw zaproszeń.

Jeśli złożysz zamówienie, nic nie zostanie potrącone z kwoty zakupu i żadne dodatkowe 20 punktów nie zostanie przyznanych za korzystanie z akcesorium Phone 1. Ucho 1 Słuchawki douszne. Firma nie podała jeszcze ceny tego telefonu. Jakby nic wcześniej nie ostrzegało, Telefon 1 Nie przyjedzie oficjalnie do Ameryki Północnej Poza zamkniętą betą dla kilku prywatnych inwestorów społecznościowych. Urządzenie powinno działać, ale nie w pełni obsługiwane.

Jeśli strategia przedsprzedaży jest znana, jest to niezbędne. Brak Założyciel Carl Payne Dawna odzież OnePlus Wykorzystano metodę zaproszenia Lata. Efekt może być podobny. Zamówienia oparte na zaproszeniach pomagają zarządzać ścisłą dystrybucją (kontrolując sprzedaż i poprawiając szacunki popytu), jednocześnie tworząc tymczasowe miejsce do przechowywania, które może stymulować popyt. Nie jest jasne, kiedy zamówisz Telefon 1 w pośpiechu, ale nie zdziw się, jeśli chwilę poczekasz.

Wszystkie polecane przez Engadget produkty są wybierane przez naszą redakcję, niezależnie od naszej firmy macierzystej. W naszych historiach znajduje się kilka łączy. Jeśli kupisz którykolwiek z tych linków, możemy otrzymać prowizję partnerską.

READ  Jak korozyjne zawory mogły opóźnić start Boeinga Starliner