20 kwietnia, 2024

Świat Biotworzyw

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Blue Jays podpisuje kontrakt z Yusei Kikuchi

Blue Jays podpisuje kontrakt z Yusei Kikuchi

Blue Jays strzelają do lewego melonika Yossi Kikuchi, według Johna Heymana z MLB Network. To trzyletni kontrakt o wartości 36 milionów dolarów. (Świergot spinki do mankietówUmowa jest gotowa. Według Boba Nightingale’a z USA Todaya Kikuchi zarabiał 16 milionów dolarów w 2022 roku, a następnie 10 milionów dolarów w 2023 i 2024 roku.

Promocja startowa była w tym sezonie gorącym towarem, a większość wielkich nazwisk została podpisana przed zamknięciem. Teraz, gdy zamrożenie transakcji zostało odmrożone, rynek całkowicie odbił się od miejsca, w którym został przerwany. Dwa największe programy uruchamiające proxy, które pozostały na rynku w okresie blokady, Clayton Kershaw A Carlos RodonZostała podpisana pierwszego pełnego dnia po zamknięciu. Więc zostaw Kikuchi i Zack Greenk Jako jedyna zdrowa przekąska pozostała od Lista 50 najlepszych darmowych agentów MLBTR. Gdy Jays szturmuje Kikuchi, Greinke jest ostatnim żywym człowiekiem.

Kikuchi był jednym z najtrudniejszych strzelców do oceny od czasu przybycia z Japonii przed sezonem 2019. W swoim pierwszym sezonie MLB zaliczył 32 starty z Mariners, rzucając 161 2/3 przebiegów z ERA 5,46 i wskaźnikiem trafień wynoszącym zaledwie 16,1%. W skróconej kampanii 2020 rozpoczął dziewięć postów i nadal ma rekordowy poziom w epoce wynoszący 5,11, ale poczynił ogromne postępy w dywizji strajkowej, ponieważ jego wskaźnik wzrósł do 24,2%.

Rok 2021 był dla Kikuchiego opowieścią o dwóch sezonach, ponieważ pierwsza połowa jego kampanii była doskonała. Na początku lipca Steve Adams z MLBTR Napisał o sezonie Kikuchiego blisko półmetka, kiedy Kikuchi startował 15 razy i miał ERA 3,18, wskaźnik uderzeń 25,4%, wskaźnik chodzenia 8,5% i średnią na świecie 53,8%. Ale w drugiej połowie sezonu sprawy potoczyły się w dokładnie odwrotnym kierunku, ponieważ od tego momentu Kikuchi wykonał 63 przebiegi 2/3, ze średnią ERA 6,22, wskaźnikiem uderzeń 23,3%, wskaźnikiem chodu 10,3% i 41,7% piłką po ziemi. .

READ  Matteo Berrettini wycofuje się z Wimbledonu z powodu wirusa Corona

W ramach niezwykłej struktury kontraktu Kikuchiego, pod koniec sezonu marynarze musieli zdecydować, czy wykonać serię czterech rocznych opcji o wartości 16,5 miliona dolarów każda, w praktyce czteroletnią, o wartości 66 milionów dolarów. . To obejmowałoby sezony 2022-25. Po ich odmowie Kikuchi mógł wybrać opcję gracza o wartości 13 milionów dolarów na rok 2022. Chociaż wydawało się, że istnieje możliwość zaakceptowania tej umowy po jego słabych wynikach, ostatecznie odmówił i przetestował rynek wolnych agentów. Teraz okazało się, że była to mądra decyzja z jego strony, ponieważ zapewnił sobie nowy kontrakt po tym ustalonym kursie, ale potroił.

Najwyraźniej Błękitne Sójki zostały wystarczająco zachęcone przez mocne strony Kikuchiego, by przeoczyć jego słabości, tak jak to było w przypadku Rubinowy Ray A Stephen Matz. Chociaż ci dwaj meloniki mieli poważne wady w swoich życiorysach, obaj kontynuowali doskonałe kampanie z Jaysem w 2021 roku, a Ray otrzymał nagrodę American League Cy Young. Chociaż Ray i Matz będą nosić w tym roku nowy strój, Kikuchi nadal dołącza do mocnego cyklu. Klub również dodał Kevin Gussman Przed zamknięciem dołącz Jose PeriosA hyun jin ryu A Alk Manoh. Będzie to prawdopodobnie pierwsza piątka klubu, ale oni też mają Ross rozrostek Pod ręką, kto może pracować jako nowicjusz lub facet na odległość z bazy danych. Nate Pearson Prawdopodobnie w pewnym momencie dołączy do spinu, chociaż ma problemy z wytrzymałością po wyrzuceniu zaledwie 18 rund w 2020 roku i zaledwie 45 2/3 w 2021 roku.

Po wyłączeniu w sezonie 2022 odbędzie się intensywny wiosenny trening i sezon regularny z dwoma dodanymi główkami, aby zrekompensować późny start kampanii. Te czynniki, w połączeniu z malejącymi opcjami na rynku wolnych agentów, skłoniły Jays do podjęcia ryzyka, cementując swoją głębię dzbanem, który ma przebłyski doskonałości, ale także konkretne obawy.

READ  Rankingi Fantasy Football – Tydzień 8: Sleepers, Starts and Sis – Michael Carter, Paris Campbell i nie tylko

Jeśli chodzi o strukturę umowy, należy zauważyć, że Blue Jays są również ładowane z przodu trzymać ich Z George Springer. Wydaje się, że jest to sposób na wykorzystanie faktu, że większość kluczowych graczy klubu wciąż przebija się przez sędziowanie, a ich koszty będą rosły w nadchodzących latach. Władimira Guerrero Jr. Po raz pierwszy w tym roku sędziuje kwalifikację jako zawodnik Super Two. Tuscar Hernandez Drugi z trzech sezonów sędziowskich rozegra się w 2022 roku. Bo Bechet A Jordan Romano Do przyszłego roku będzie mógł brać udział w arbitrażu. Płacąc teraz Springerowi i Kikuchi więcej pieniędzy, klub będzie miał dużo miejsca na obejście podwyżek wynagrodzeń tych graczy w nadchodzących sezonach.

Zdjęcie dzięki uprzejmości USA Today Sports.