18 maja, 2024

Bedard strzela gola dla Michigan w przegranej Blackhawks z Blues

The Blues strzelili trzy gole w czasie 3:13 i doprowadzili do remisu.

Bramka Brandona Saada z 7:53 dała wynik na 5:3, a uderzenie nad lewym ramieniem Söderbloma w prawy słupek.

„Myślę, że za każdym razem, gdy masz dobre zespoły specjalne, zdobywasz punkty w grze w przewadze i nabierasz dynamiki, wtedy wychodzimy i zdobywamy kolejny” – powiedział Saad. „Oczywiście dzisiaj wieczorem podczas powrotu gra w przewadze była ogromna”.

Jake Neighbors trafił jednorazowo Faulka z lewego koła o 10:43 w grze w przewadze i było 5-4, a Kyrou zremisował 5-5 o 11:06 z automatu.

„Szczerze mówiąc, widziałem tam Pucci i Rosie i w pewnym sensie je tam umieściłem” – powiedział Thomas o golu Kyrou. „Miałem szczęście i wygląda na to, że piłka wylądowała na jego kiju, a on dobrze strzelił”.

Uwagi: W trzeciej kwarcie The Blues pokonali Blackhawks 22:2. … St. Louis strzelił wszystkie pięć goli w trzeciej tercji w ciągu 10 strzałów, włączając w to strzały jeden po drugim przy pierwszych trzech bramkach. … Thomas zdobył 10 punktów (trzy gole i siedem asyst) w swoich ostatnich pięciu meczach. … Bedard ma sześć punktów (jeden gol i pięć asyst) w serii czterech meczów. … Kyrou zdobył osiem punktów (cztery gole i cztery asysty) w swoich ostatnich pięciu meczach i oddał siedem strzałów na bramkę (14 prób). … Buchnevich zdobył osiem punktów (trzy gole i pięć asyst) w ostatnich sześciu meczach. … Soderblom w ostatnich sześciu startach miał bilans 0-5-1. … St. Louis ma bilans 12-2-2 w ostatnich 16 meczach przeciwko Chicago od 3 kwietnia 2019 r. i 7-1-1 na własnym lodowisku w ostatnich ośmiu meczach.

READ  Jak Barcelona wykorzystała Marcosa Alonso, by pokrzyżować plany Realowi Madryt