30 czerwca, 2022

Świat Biotworzyw

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Baltimore Ravens LB Jaylon Ferguson zmarł w wieku 26 lat

Baltimore Ravens LB Jaylon Ferguson zmarł w wieku 26 lat

Owings Mills, MD — Baltimore Ravens poza rozgrywającym Jaylon Ferguson Zespół ogłosił w środę jego śmierć w wieku 26 lat.

„Jesteśmy głęboko zasmuceni tragiczną śmiercią Jaylona Fergusona” – powiedział zespół w oświadczeniu. „Był miłym i pełnym szacunku młodym mężczyzną z szerokim uśmiechem i zaraźliwą osobowością. Nasze szczere kondolencje składamy rodzinie i przyjaciołom Gillon, gdy opłakujemy tak szybko stracone życie”.

Około godziny 23:25 we wtorek policja w Baltimore poinformowała, że ​​funkcjonariusze zareagowali na dom w północnej części miasta, stwierdzając, że Ferguson nie reaguje i jest leczony przez ratowników medycznych. Policja powiedziała, że ​​Ferguson nigdy nie odzyskał przytomności i został uznany za zmarłego na miejscu przez ratowników medycznych.

Policja z Baltimore powiedziała, że ​​w tym czasie nie znaleziono żadnych śladów urazu ani podejrzeń o nieuczciwą grę. Ciało Fergusona zostało przewiezione do biura koronera, gdzie zostanie ustalona przyczyna śmierci. Rzecznik policji powiedział, że śledczy nie wykluczają możliwości przedawkowania.

Wybrany przez Kruki w trzeciej rundzie w 2019 roku Ferguson brał udział we wszystkich pozasezonowych treningach zespołu w tym roku. Wydaje się, że tak ciężko pracował, aby być w najlepszej formie w swojej karierze, co spowodowało znaczną utratę wagi.

Znany jako „Sack Daddy” i jest z Louisiana Tech, Ferguson posiada rekord FBS w zakresie zerwania kariery z 45. W trzech sezonach NFL wykonał 67 wtargnięć i 4,5 worków.

„Rodzina LA Tech opłakuje tragiczne wieści o przedwczesnej śmierci byłego Wielkiego Buldoga, Jaylona Fergusona”, Louisiana Tech Football Team ćwierkanie. „Będziemy pamiętać o jego darowanych przez Boga talentach na polu walki io ​​jego zaraźliwej osobowości. Nasze myśli i modlitwy są z jego rodziną i przyjaciółmi”.

Ferguson spędził większość swojego czasu podczas draftu 2019, będąc 85. wybranym graczem i pomagając swojemu rodzinnemu miastu Ruston w Luizjanie odzyskać siły po śmiertelnym huraganie. Pomóż znaleźć ludzi podczas usuwania zamordowanych drzew z ulicy. Pomógł też przynosić wodę i pizzę potrzebującym.

READ  Mecze NFL Draft 2022 – nasze najlepsze mecze między prognozami a zawodowcami, w tym porównania między Kennym Pickettem, Ikemem Ekwonu, Jordanem Davisem i innymi

„Ostatnia osoba, z którą rozmawiałem, opuszczała placówkę”, gracz liniowy Ravens Patrick Quinn ćwierkanie. „Prawie każdy dzień spędziliśmy razem w saunie, próbując zobaczyć, kto wyszedł najdłużej. Powiedział, że w tym roku jest nasza kolej. Emmo, tęsknię za tobą bracie”.

Ferguson miał troje dzieci, dwie córki i syna, wszystkie w wieku poniżej 5 lat.

„Był wspaniałym młodym człowiekiem pełnym miłości i życia” – powiedział agent Fergusona, Lawson. „Zapamiętamy go nie tylko jako piłkarza, ale także jako ojca, syna, brata i przyjaciela. Rodzina prosi o kontynuowanie modlitwy”.