27 czerwca, 2022

Świat Biotworzyw

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Awaria konsoli Xbox uniemożliwia niektórym graczom wydawanie cyfrowych tytułów

Awaria konsoli Xbox uniemożliwia niektórym graczom wydawanie cyfrowych tytułów

Xbox ma problemy, które uniemożliwiają niektórym graczom granie w gry w chmurze, granie w gry cyfrowe i robienie zakupów w jej sklepie. Dla mnie Strona stanu XboxAwaria rozpoczęła się około godziny 16:00 czasu wschodniego, a firma obecnie pracuje nad poprawką.

„Zdajemy sobie sprawę, że niektórzy użytkownicy nie mogą kupować i grać w gry ani rozpoczynać sesji gier w chmurze”, Pomoc techniczna Xbox Powiedział w tweecie. Nasze zespoły się meldują. Śledź tutaj i na naszej stronie statusu, aby uzyskać aktualizacje. http://Xbox.com/status. „

Ten ostatni ciąg problemów nastąpił po masowej awarii, która trwała od piątku wieczorem do kilku godzin w sobotę rano. Niektórzy gracze nie byli w stanie rozpocząć sesji Cloud Gaming, grać w gry cyfrowe, dokonywać zakupów, a nawet uzyskać dostępu do aplikacji do przesyłania strumieniowego, w tym Netflix i Disney Plus.

Chociaż Xbox Wydawało się, że rozwiązuje te problemyWygląda na to, że ponownie zaczynają pojawiać się problemy ze sklepem, cyfrowymi tytułami i grami w chmurze. jako mój kolega Notatki Toma WarrenaJeśli awaria dotyczy Ciebie, nadal możesz Obecnie gram w gry Kiedy masz swojego Xboxa jako konsola „domowa”. Wsparcie Xbox również mówi Pomóc może ponowne uruchomienie konsoli Xbox.

Aktualizacja, 7 maja, 17:45 czasu wschodniego: Zaktualizowano, aby dodać, że ponowne uruchomienie konsoli Xbox może pomóc w rozwiązaniu niektórych problemów.

READ  PS4: udostępnia aktualizacje Sleirsgoevy w celu wykorzystania oprogramowania układowego 9.00