23 kwietnia, 2024

Świat Biotworzyw

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Ariane Books krytykuje raport, zaprzecza jakimkolwiek kłótniom z Bradym

Ariane Books krytykuje raport, zaprzecza jakimkolwiek kłótniom z Bradym

Tampa – Bruce Aryan uważa, że ​​Tom Brady nie wychodzi z emerytury. Ale trener Bossa jest pewien, że jego związek z siedmiokrotnym zdobywcą Super Bowl nie był powodem, dla którego opuścił grę po zaledwie dwóch sezonach w Tampa Bay.

„To mnie zaszokuje” – powiedział Arians w sobotę o spekulacjach, że Brady zagra w 2022 roku. „Powiedział nam na czas, żebyśmy robili darmową agencję, tak jak robiliśmy to w przeszłości, dlatego nie widzę, żeby to się działo ”.

Ale to, co naprawdę niepokoi Arian, to seria tego, co nazywa „naciąganymi”, twierdzeniami, że relacje Brady’ego z trenerem Beaux się popsuły.

„Wydaje się, że każdego dnia jest jedna[historia]” – powiedział Arianes. „Wszyscy spekulują, że jedzie gdzie indziej. To mi nie przeszkadza. Te inne byki…, związek, poza zasięgiem.”

Najnowsza wiadomość pochodzi od byłego gracza NFL, Richa Orenbergera, który w piątek napisał na Twitterze, że Aryjczycy stworzyli napięcie między nim a Bradym i ofensywnym koordynatorem Byronem Liftwichem.

„Wygląda na to, że podczas gdy Aryan rehabilitował ścięgno Achillesa wczesnym rankiem, ofensywny koordynator Byron Liftwich i Brady będą pracować nad planem na tydzień” – napisał Orenberger w tweecie. „Aryjczycy przyszli później i wzięli czerwone pióro za pracę, którą wykonali. QB i OC czuli się osłabieni i było napięcie”.

Arians, przemawiając z Birmingham w stanie Alabama, gdzie przygotowywał przyjęcie urodzinowe dla jednego ze swoich wnuków, powiedział, że twierdzenie Orenbergera jest całkowicie fałszywe i że nie może dłużej milczeć.

— To znaczy, to jest jak ten byk… — powiedziała Ariane. – To mnie niepokoi. Myślę, że to możliwe, że Byron również to potwierdził.

Od czasu przybycia do Tampa Bay Arianie pozwolili Leftwichowi na planowanie całego meczu, a wyniki są całkiem dobre, nawet wracając do 2019 roku, kiedy Jameis Winston był w środku. Bucs uplasowali się w pierwszej trójce w całkowitej ofensywie i zdobyli punkty we wszystkich trzech sezonach pod rządami Arian, aw poprzednim sezonie byli na drugim miejscu z 30,1 punktów na mecz. Brady prowadził również NFL w minionym sezonie 5316 jardów i 43 przyłożeniach.

READ  Matt Carpenter ma złamaną stopę

W szczególności Arius powiedział, że w twierdzeniu Orenbergera były dwie rzeczy, które według niego były błędne. Aryan dochodzi do siebie po częściowym zerwaniu ścięgna Achillesa, ale jak dotąd unikał operacji. Powiedział, że rano nie był leczony z powodu kontuzji.

„Po pierwsze, nie rehabilituję Achillesa rano” – powiedział Arianes. „Przejrzę plany gry i dodam rzeczy, ale niczego nie usuwam. Nie muszę, ponieważ wykonują dobrą robotę.

„Zobaczę kilka rzeczy. Dodaję kilka rzeczy. To świetna współpraca, jedna z najlepszych, jakie kiedykolwiek miałem”.

Arianes powiedział, że nigdy nie używał czerwonego długopisu do zmiany planu gry. „Nigdy o tym nie słyszałem”, powiedział ze śmiechem. „To był najlepszy w historii. To fajny rysunek, więc nie wiesz, o czym (przekleństwo) mówisz.”

Orenberger twierdził również, że związek Brady’ego z Aryanem pogorszył się po zmodyfikowaniu planu gry.

„Niedawno słyszałem kilka interesujących rzeczy… Miesiąc miodowy Toma Brady’ego i Bruce’a Ariane w Tampie dobiegł końca” – napisał Orenberger na Twitterze. „Ogłoszenie przejścia na emeryturę nie wynikało z problemu z bezpośrednim spojrzeniem na ofensywne planowanie gry, ale związek był napięty”.

Bądź na bieżąco z piratami

Zapisz się do bezpłatnego newslettera Bucs RedZone

Będziemy podsumowywać wiadomości i komentarze dotyczące tygodnika Tampa Bay Buccaneers w trakcie sezonu.

Wszyscy jesteście zarejestrowani!

Chcesz więcej naszego bezpłatnego cotygodniowego biuletynu w swojej skrzynce odbiorczej? Zacznijmy.

Poznaj wszystkie opcje

Ohrnberger nie był pierwszym, który zasugerował, że Brady był niezadowolony ze sposobu, w jaki sprawy układały się pod Arianami pod koniec sezonu 2021.

Pojawiło się wiele spekulacji, że Brady zagra w 2022 roku, ale dla drużyny innej niż Team Bock. Brady nadal znajduje się na liście Tampa Bay, ale po 1 czerwca przejdzie na listę rezerwowych/emerytów. Bucowie zachowają swoje prawa, a tylko 8 milionów dolarów z 32 milionów martwych pieniędzy na kontrakt Brady’ego będzie podlegało ograniczeniu wynagrodzeń do 2022 roku.

READ  Kirk Cousins ​​być może dał Kyle’owi Shanahanowi powód do przemyśleń na rok 2024

Ale to nie powstrzymało spekulacji na temat przyszłości Brady’ego.

„Mówię ci, to nieuniknione. 'On nie będzie musiał się zatruwać tak, jak robi to Aaron Rodgers’” – powiedział Mike Florio. Profesjonalne rozmowy piłkarskie na żywo. „Będzie pracował za kulisami. Po prostu… myślę, że będzie w pierwszym tygodniu 49ers (na sezon 2022).

Arianes powiedział, że uważa, że ​​kariera Brady’ego wreszcie się skończyła. „Nie wiem, czy naprawdę istnieje jakaś historia” – powiedział.

Ale to, co nie zniknie, to spekulacje na temat przyszłości Brady’ego i tego, dlaczego przeszedł na emeryturę.

Arianowie potwierdzili, że Bucs powinni zbliżyć się do poza sezonem, jakby początkowo nie mieli Brady’ego jako rozgrywającego. Powiedział, że oceniane są wszystkie opcje, od potencjalnych umów po wolną agencję, aby rozpocząć sezon z Blaine Gabbert i Kyle Trask w środku.

Arianowie powiedzieli, że poradzono mu, aby nie mówił o wszystkich spekulacjach, ale twierdzenie Orenbergera, że ​​trener zmienił swój plan gry w przegranej 31-28 z Rams w play-off NBA, zmusiło go do przerwania milczenia.

„Naprawdę mi to przeszkadzało” – powiedział.