30 czerwca, 2022

Świat Biotworzyw

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Apple zaprezentował iOS 16 WWDC 2022

Jak zwykle rusza Apple’s Global Developers Conference 2022 – z mnóstwem szczegółów na temat kolejnej aktualizacji systemu operacyjnego: iOS 16. Po spędzeniu lata w testach beta, debiutuje jesienią tego roku, z opcjami dostosowywania, zaktualizowanym ekranem blokady widżetów, a niektóre dla tych, którzy są podatni na błędy ortograficzne.

Ekran blokady jest sercem aktualizacji Apple iOS 16, zaczynając od możliwości dostosowania używanych czcionek i kolorów. Możesz dodawać widżety i konfigurować wiele ekranów blokady, przesuwając palcem po ekranie. Możesz także przypisać różne tryby ostrości do różnych ekranów blokady. Tapety Apple są aktualizowane o opcje animacji i jasnych motywów.

Powiadomienia na ekranie blokady będą wyglądać inaczej. Zamiast piętrzyć się po ekranie, „toczą się” na dole ekranu. Uber ma również funkcję „aktywności na żywo”, która wyświetla na tym samym kafelku powiadomienia związane z wydarzeniami, takimi jak jazda lub wydarzenie sportowe.

Przypomnienie o wiadomości! Cieszyć się!
Zdjęcie: jabłko

Otóż ​​to Nadchodzi ważna aktualizacja wiadomości, Ponadto: iOS 16 dodaje możliwość poprawiania błędów pisowni w wysłanych wiadomościach, przypominania o wiadomościach, których nie zamierzałeś wysłać, oraz oznaczania serii wiadomości jako nieprzeczytanych, dzięki czemu można do niej wrócić później. Pochodzi z wiadomościami SharePlay.

Potężna funkcja tekstu na żywo firmy Apple jest dostarczana z wideo. Dodatkowo dostępne są dodatkowe akcje, gdy używasz tekstu na żywo na zdjęciach lub filmach. Portfel zyskuje również pewne zaawansowane funkcje, takie jak bezpieczne udostępnianie przechowywanych identyfikatorów, podając tylko wymagane informacje. Udostępnianie przechowywanych kluczy jest również łatwe. Apple Pay otrzymuje nową funkcję „Zapłać później”, dodając opcję podzielenia rachunku na cztery równe płatności bez odsetek i opłat. Mapy Apple otrzymają trasy z wieloma przystankami w systemie iOS 16, a sześć miast zostanie uwzględnionych w „kompleksowym doświadczeniu miejskim” wprowadzonym w systemie iOS 15.

Aby ułatwić udostępnianie niektórych zdjęć na kontach rodziny i znajomych, Apple dodaje również udostępnione biblioteki zdjęć iCloud. Zdjęcia będą zawierały sugestie udostępniania, a edycje zdjęć i słowa kluczowe zostaną zsynchronizowane ze wszystkimi użytkownikami.

W iOS 16 użytkownicy mogą synchronizować zdjęcia na kontach w udostępnionych bibliotekach obrazów iCloud.

Istnieje również nowa funkcja zwana testowaniem bezpieczeństwa, która ma na celu ochronę ludzi w niewłaściwych sytuacjach. Dzięki temu możesz łatwo uzyskać dostęp do pewnych informacji, takich jak lokalizacja, którą wcześniej udostępniłeś komuś innemu.

iOS 16 będzie dostępny dla iPhone’a 8 i później tej jesieni i najprawdopodobniej zadebiutuje z serią iPhone 14. Plotka głosi, że oferuje stale wyświetlany wyświetlacz Po raz pierwszy na iPhonie.

Ulepszanie… W tym poście dodamy o wiele więcej, ale możesz śledzić razem z nami Blog na żywo WWDC 2022 Aby przekazać wiadomość jeszcze szybciej.

READ  Kobieta zraniła załogę Delta podczas lotu z Tampa