28 maja, 2022

Świat Biotworzyw

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Android 12L z marcowym spadkiem funkcji wprowadzonym na Pixelu 6

Android 12L z marcowym spadkiem funkcji wprowadzonym na Pixelu 6

Po dwutygodniowym opóźnieniu właściciele Pixel 6 i 6 Pro zaczęli dzisiaj oglądać aktualizację Androida 12L z marcowym spadkiem funkcji.

Aktualizacja Androida 12L Pixela 6 wprowadza wiele usprawnień funkcjonalnych i interfejsu użytkownika – Szczegółowe informacje tutaj – Oraz kilka łatek. W sumie w najnowszych telefonach Google rozwiązano 76 problemów.

W międzyczasie ogłoszono kilka innych funkcji z Ćwicz zrzut Wyłącznie w Pixel 6. Obejmuje to napisy na żywo do połączeń, w których można wpisywać odpowiedzi, które są odczytywane na głos po drugiej stronie, a także Night Sight na Snapchacie (Wymagana aktualizacja aplikacji). Tymczasem hiszpański i włoski są teraz obsługiwane przez aplikacja rejestratora i Tłumacz na żywo. Dzisiejszy tryb tłumacza również działa w tych językach, oprócz francuskiego.

Jedną z najważniejszych funkcji jest narzędzie do baterii dla urządzeń Bluetooth, jak słuchawki. Po aktualizacji do Androida 12L powinna pojawić się aktualizacja dla Ustawienia Usługi w Sklepie Play. Następnie znajdź tę „aplikację” na liście narzędzi, aby umieścić „baterię” na ekranie głównym.

Szybki rzut oka na ekran blokady/ekran główny pokaże również informacje o stanie baterii, ostrzeżenia o trzęsieniu ziemi, odliczanie czasu kontroli bezpieczeństwa (bezpieczeństwo osobiste) oraz poręczną prośbę o wyłączenie alarmów, jeśli jutro jest święto. Jednak ta umiejętność nie została jeszcze wydana.

Nie ma kompilacji specyficznych dla operatora, a ta aktualizacja umożliwia również: Obsługa pasma C na Verizon. Możesz zainstalować przez ~490MB OTA lub Flash/Sideload natychmiast:


Więcej o Pixelu 6:

FTC: Używamy linków afiliacyjnych, aby zarabiać. jeszcze.


Sprawdź 9to5Google na YouTube, aby uzyskać więcej informacji:

READ  Nickelodeon All-Star Brawl ujawnia trzy nowe postacie, Jenny jest już dostępna