19 maja, 2024

Aktualizacje piłkarskie na żywo z Gruzji i Mississippi, informacje o wynikach, kontuzjach i analizach meczu z 11 tygodnia

Starkville, panienko. Piłka nożna Gruzji zmierzy się ze stanem Mississippi podczas meczu futbolowego w college’u w tygodniu 11. Poniżej znajdziesz aktualizacje na żywo, informacje o wynikach, wiadomości o kontuzjach, a także analizę gry.

Georgia jest rozstawionym numerem 1 w kraju i wchodzi do gry z wynikiem 9-0. Zwycięstwo nad stanem Mississippi przejęłoby SEC East dla Gruzji.

Aktualizacje, wyniki i analizy piłki nożnej na żywo w stanie Georgia State i Mississippi w 11 tygodniu meczu

Trzeci kwadrans

Gruzja 31, Missisipi 19, 5:17

Dwie sztuki, 22 jardy, 00:42

Ofensywa stanu Mississippi zdobyła swój pierwszy punkt tego dnia, 6 jardów między Willem Rogersem a Rufusem Harveyem.

Maroon Bulldogs po raz drugi tego wieczoru przechwyciły, atakując linię 22 jardów w Georgii. Oba zarzuty pojawiły się po zdezorientowanych podaniach w kieszeni.

Gruzja 31, Missisipi 12, 9:19

7 zagrań, 67 jardów, 2:56

Ladd McConkey miał swoje drugie trafienie podczas wielu lotów do Georgii, przecinając wąską 17-metrową drogę na linii bramkowej.

Związane z: Georgia odpowiada na wyzwanie Kirby Smarta pod koniec pierwszej połowy, Ladd McConkey zdobywa dwa szybkie gole

McConkey wniósł 113 uniwersalnych jardów i łącznie dwa przyłożenia. To jego drugi szybki mecz i zdobywa punkty w tym sezonie.

Bennett ma teraz 20 na 29 i podaje na 224 jardy, dwa przyłożenia i przechwycenie.

Gruzja 24, Missisipi 12, 14:13

Dwie sztuki, 75 jardów, 00:47

Mississippi State zdobył 10 punktów bez odpowiedzi w pierwszej połowie w ciągu ostatnich 51 sekund. Georgia zdobędzie piłkę na rozpoczęcie drugiej połowy.

Związane z: Słabe zarządzanie piłką nożną w Gruzji prowadzi do powrotu rzutu puntem w Mississippi

Gruzja 17, Missisipi 6, 00:51

5 zagrań, 49 jardów, 1:31

Massimo Biscardi wykonał swój drugi rzut z pola tego dnia, 36 jardów.

Will Rogers sięgnął do Jadena Walleya po podanie z 47 jardów, aby ustawić cel z pola.

READ  Brian Reynolds zdaje sobie sprawę, że arbitraż może być „brudny” i pozostaje otwarty na długoterminową umowę z Piratami z Pittsburgha