23 kwietnia, 2024

Świat Biotworzyw

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Aktualizacja Prima Aprilis dla Hollow Knight Silksong jest prawdziwa

Aktualizacja Prima Aprilis dla Hollow Knight Silksong jest prawdziwa

zdjęcie: Wiśniowy zespół

W tym roku, jak co roku, branża gamingowa świętowała Prima Aprilis Z niezliczoną liczbą fałszywych wiadomości, które zapewnią rozrywkę fanom. Obejmowało to klasyczne uroczystości w Obserwacja i kontrola I kontynuacja A Zmęczony trend przez Na świecieDeweloperzy. Ale jedno z najbardziej nieoczekiwanych wydarzeń w Prima Aprilis miało miejsce… Jedwabna piosenka Hollow Knight, w postaci strony Xbox Store z długo oczekiwaną grą. Jeszcze bardziej szokujące jest to, że strona jest prawdziwa, pomimo dnia, w którym się ukazała.

Jedwabna Pieśń Przeszedł Pięć lat rozwoju Na początku tego roku głupie nadzieje na aktualizację gry, zwłaszcza datę premiery, stały się żartem za każdym razem, gdy pojawiała się oferta od Xboxa lub Nintendo. Być może więc nie jest zaskakujące, że choć strona obiegła media społecznościowe wraz z licznymi żartami z branży na Prima Aprilis, fani początkowo nie chcieli uwierzyć, że jest prawdziwa. Jednak jest to realne. Niestety nadal nie ma daty premiery.

Aby uspokoić fanów, powiedział Tao Sila, dyrektor ds. marketingu produktów Xbox Opublikowano w X (dawniej Twitter) mówiąc: „Nie, to nie jest żart primaaprilisowy Jedwabna piosenka Hollow Knight Strona z listą życzeń już istnieje na konsoli Xbox. Inne osoby, w tym osoba zajmująca się marketingiem i wydawnictwem w deweloperze Team Cherry, Opublikowano także Link do strony sklepu. Chociaż strony sklepów istnieją już na Steamie, PlayStation i Nintendo, dodanie strony Xbox daje fanom nadzieję, gdy gra zacznie się wypuszczać Dzień 1 w Game Passie.

Ponadto strona Xbox Store dostarczyła nam nowych informacji nt Jedwabna Pieśń W formie ratingu ESRB. Chociaż ocena 10+ nie jest najciekawszym szczegółem, ponieważ jest taka sama jak w przypadku pierwszego tytułu, może to oznaczać, że data premiery gry jest bliska. Na podstawie czasu Poprzednie oceny ESRB Jeśli chodzi o wydanie gry, ocena ESRB zwykle wskazuje, że gra jest bliska ukończenia. Nawet jeśli to prawda, ostateczny proces dopracowywania gry może zająć miesiące. Więc poczekaj Jedwabna Pieśń To jeszcze nie koniec, ale być może wreszcie zobaczymy światło w tunelu.

READ  Najnowsza aktualizacja Telegrama z 2022 roku zawiera wiele fajnych nowych funkcji