5 grudnia, 2023

Świat Biotworzyw

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Aktor Tyler Christopher umiera w wieku 50 lat – NBC 5 Dallas-Fort Worth

Aktor Tyler Christopher umiera w wieku 50 lat – NBC 5 Dallas-Fort Worth

Pierwotnie pojawił się H! Połączony

Hollywood opłakuje stratę gwiazdy opery mydlanej.

Szpital publiczny„Ałun Tyler Christopher Zmarł 31 października, w wieku 50 lat, zaręczył się ze swoim byłym partnerem Maurice’em Benardem Instagrama. Według Benarda przyczyną śmierci Christophera było nagłe zdarzenie Problem z sercem.

Post zaczynał się następująco: „Z wielkim smutkiem zawiadamiamy o śmierci Tylera Christophera”. „Tyler zmarł dziś rano po ataku serca w swoim mieszkaniu w San Diego”.

Benard powiedział, że Christopher – który w serialu grał Nikolasa Cassadine’a w latach 1996–2016 u boku Sonny’ego Corinthos – był „łagodną duszą i wspaniałym przyjacielem” dla każdego, kogo spotkał.

„Tyler był naprawdę utalentowaną osobą, która rozświetlała ekran w każdej odgrywanej scenie i lubił sprawiać radość swoim wiernym fanom poprzez swoją grę aktorską” – Benard złożył hołd. „Tyler był zwolennikiem poprawy zdrowia psychicznego i leczenia uzależnień oraz mówił publicznie o swoich zmaganiach z depresją dwubiegunową i alkoholem. Jesteśmy zdruzgotani stratą naszego drogiego przyjaciela i modlimy się za jego dzieci i ojca”.

zdjęcia: Śmierć gwiazd: Upadłe gwiazdy roku 2023

Christopher wygrał wyścig dzienny Amy W 2016 roku zdobył nagrodę dla najlepszego aktora pierwszoplanowego w serialu dramatycznym za serial „Szpital ogólny”.

Oprócz pracy nad dramatem medycznym ABC wcielił się w postać Stefana DiMery w serialu „Dni naszego życiaW latach 2001–2019 wystąpiła także w filmach „Thor: God of Thunder”, „Shouting Secrets”, „Out of the Black” i „Pretty Broken”.

Ale poza karierą rozrywkową ulubioną rolą Christophera była rola ojca.

„Nigdy więcej nie poświęcę czasu moim dzieciom za coś oczywistego” – napisał. Media społecznościowe W zeszłym roku „robiłem te wszystkie małe rzeczy, które wcześniej nie wydawały się tak duże, ale teraz są dla mnie wszystkim”.

Kontynuował: „Nie ma słów, aby wyrazić moją wdzięczność za kolację po szkole, podczas której opowiedzieli mi o swoim dniu. Nigdy nie podobała mi się wycieczka do Target, żeby wybrać zabawkę, ani popołudnie w kinie. Zabawa z moimi dziećmi „Dzieci zawsze przynosiły najwięcej szczęścia. Jestem wdzięczna za ten nowy rozdział w moim życiu, za czas, który pozwala mi być blisko nich. „

READ  Taylor Swift zmienia linię „Karma” i całuje Travisa Kelce’a w Buenos Aires – Billboard

Jego dzieci już poszły w jego ślady – córka Boheme Christopher tańczyła w przedstawieniu „Dziadka do orzechów”, a syn Grayson Christopher w przedstawieniu „Matylda” w zeszłym roku.

W tym czasie był aktorem Powiedział Podczas premiery kibicował swojej „cennej małej myszce” Boheme, „pękając z dumy z tej słodkiej dziewczynki”. Jeśli chodzi o syna, to tak On dodał„Z pewnością zabłyśnie na scenie. Z pewnością będzie to chwila dumy taty.”

Krzysztof był żonaty Eva longoria Od 2002 do 2004 i Brian Pedigo od 2008 do 2021.