20 maja, 2024

Świat Biotworzyw

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

„Abbott Elementary” został wznowiony na drugi sezon przez ABC; hit komediowy pierwszoroczniak

„Abbott Elementary” został wznowiony na drugi sezon przez ABC;  hit komediowy pierwszoroczniak

ABCudana komediaAbbott ElementaryWróci na kolejny rok szkolny.The Alphabet Network potwierdził w poniedziałek, że chwalone przez krytyków miejsce pracy, z Warner Bros. TV i 20th Television, zostało odnowione w klasie 2, znanej również jako sezon 2.

Kenta Bronson Został stworzony i reprezentowany w Abbott Elementary, który odbywa się w szkole publicznej w Filadelfii i skupia się na grupie nauczycieli – o różnym poziomie doświadczenia i optymizmu, ale wszystkich zdeterminowanych, aby pomóc swoim uczniom.

Renowacja z przymrużeniem oka ujawnia się w „notatce” dyrektorki szkoły podstawowej Abbott, Avy Coleman (w tej roli Janelle James), egocentrycznej i często nieodpowiedniej (lekko napiętnowanej) dyrektorki szkoły, która nadzoruje lojalną galerię – I przetwórców – nauczyciele. patrz poniżej:

ABC

Bronson gra Janine Teggs. W obsadzie znaleźli się także Tyler James Williams jako Gregory Eddy, Janelle James jako Ava Colman, Chris Perfetti jako Jacob Hill, Lisa Ann Walter jako Melissa Chimenti oraz Sheryl Lee Ralph jako Barbara Howard. Bronson jest scenarzystą i producentem wykonawczym wraz z Justinem Halpernem i Patrickiem Shoemakerem w Delicious Non-Sequitur Productions.

W którym Przegląd ofertyA różnorodny Krytyk telewizyjny Carolyn Framke napisała: „Nowy sitcom ABC od samego początku wydaje się kompletny. Od komika Quinty Bronson, Abbott Elementary szybko prezentuje swoje otoczenie (niedofinansowaną szkołę Philly), postacie (sfrustrowani nauczyciele, których starają się stworzyć to działa) oraz nieuchwytne poczucie historii i możliwości, które sprawiają, że każdy przekonujący pokaz wykracza poza pasmo punktacji”.

„Abbott Elementary” stał się najwyżej ocenianą nową komedią w ABC od dwóch lat wśród dorosłych w wieku 18-49 lat, a obecnie jest komedią nr 1 sezonu, obok innego debiutanta, „Ghosts” w CBS.

Po 35 dniach oglądania w formacie linearnym i cyfrowym grudniowa premiera dwóch pierwszych odcinków „Abbott Elementary’s” miała średnio 9 milionów widzów i ocenę demo 2,93. Komedia wciąż się rozwija. Jego najnowszy odcinek, 22 lutego, stał się drugim najczęściej oglądanym odcinkiem po styczniowej premierze.

Serial „Abbott Elementary” powraca z nowymi odcinkami we wtorek 22 marca o godzinie 21:00 z programem „Dom Otwarty”. Oto hasło: „To wieczór otwartych drzwi w szkole podstawowej Abbott, a gdy Janine przygotowuje się na spotkanie z matką walczącego ucznia, reszta kadry poświęca czas na relaks. Gregory jest zaskoczony, gdy dowiaduje się, jak Ava dostała główną pracę, a później , wizyta u córki Barbary powoduje zamieszanie na więcej niż jeden sposób.”

READ  Fundacja Archewell Foundation, na rzecz której działają Harry i Meghan, zalega z niezapłaconymi opłatami i nie jest w stanie zebrać środków