1 czerwca, 2024

Kyle Shanahan z 49ers nie zaskoczony zwycięstwem Packers nad Cowboys – NBC Sports Bay Area i Kalifornia

Kyle Shanahan i drużyna 49ers rozgrzewali się przed Packers po dwóch kwartach po niedzielnym zwycięstwie Green Bay 48-32 nad Cowboys.

W rozmowie z mediami przed meczem 49ers NFC Divisional Round Shanahan oświadczył, że nie jest całkowicie zaskoczony dobrym występem Packers przeciwko Dak Prescott and Co., który przeszedł do play-offów jako rozstawiony z numerem 2 na konferencji . nasionko.

„Powiedziałbym tak – zanim dotarliśmy do play-offów tylko dlatego, że tak naprawdę nie studiowaliśmy Green Bay i nie oglądaliśmy ich. Kiedy mieliśmy te 10 dni, w pewnym sensie widziałem wielu ludzi” – powiedziała Shanahan. „Zdajesz sobie sprawę, że oni mieć dobry strzał. To znaczy nie wiedziałem, kto wygra, ale nie było to dla mnie zaskoczeniem. Dallas to dobry zespół.

„Sposób, w jaki to się zaczęło, był trochę zaskakujący, ale kiedy obejrzysz taśmę, a Green Bay naprawdę przychodzi i naprawdę myśli o swoich liczbach, obserwuje swoich zawodników i to, jak to robią, nie jest to dla mnie zaskoczeniem. Teraz w ogóle mnie to nie dziwi”.

Trener 49ers dodał również, że on i jego sztab nie studiowali zbyt wiele filmu o sobotnim przeciwniku. Tak było do czasu, gdy Packers, wspierani przez rozgrywającego Jordana Love i obrońcę Aarona Jonesa, przyspieszyli na początku drugiej kwarty, dając jasno do zrozumienia, że ​​są następni w kolejce do 49ers.

„Byliśmy już tutaj [in the office]„Robiliśmy to pewnego dnia” – powiedziała Shanahan reporterom. „Na początku tygodnia trochę się pokłóciliśmy, pokonując kilka drużyn. Ale [we] Zacząłem się na nich naprawdę skupiać w połowie drugiej kwarty. po tym [the Cowboys] Strzeliłem gola pod koniec drugiej kwarty, podobnie jak w pierwszej połowie. A potem, w trzeciej kwarcie, przydzielono mnie do jednego zespołu [the Packers]„.

Po porażce Philadelphia Eagles i Dallas Cowboys w weekend Super Wild Card droga 49ers do play-offów wydaje się teraz wyraźniejsza.

READ  AD twierdzi, że John Calipari powróci do Kentucky na 16. sezon

Obrońca Star 49ers, Nick Bosa, radzi jednak, aby na tym etapie pogoni za Lombardi Trophy żadnej drużyny nie można lekceważyć i zamiatać pod dywan.

„Tak, na pewno nie patrzy się na swoich przeciwników w fazie play-off” – powiedział Bosa. „Ale kiedy oglądasz taśmę, ma to sens”.

W weekend drużyna 49ers odpoczęła i zaczęła lepiej analizować sobotniego przeciwnika. To plus dla Shanahana, którego się nie spodziewał, ale którego chętnie zmierzy się z niebezpiecznym Green Bay.