20 września, 2024

Zwycięzcy i przegrani Road America

Spojrzenie na zwycięzców i przegranych wyścigu Sunday’s Cup Series na Road America.

Zwycięzcy

Tyler RiddickZdobywca pucharu po raz pierwszy Odniósł bardzo potrzebne zwycięstwo. Riddick, który wszedł do wyścigu poza centrum rozszerzenia, zapewnił sobie miejsce w mistrzostwach dzięki swojemu zwycięstwu.

Ścigaj Elliota – Jako potęga na torze, Elliott nie mógł zostać dotknięty przez pierwsze dwa etapy, ale zobaczył Riddicka ryczącego do przodu na ostatnim etapie. Wicemistrz zajął drugie miejsce w tym sezonie.

Chris Bucher Buescher został okrzyknięty najlepszym samochodem Forda dnia, zajmując szóste miejsce za pięcioma Chevroletami. Było to jego drugie najlepsze osiągnięcie w sezonie. Buescher w zeszłym roku zajął 18. miejsce w rankingu Road America.

przegrani

Toyota – To był kolejny ponury dzień dla zespołów Toyoty. Martina Truexa Jr. Uzyskał najlepszy wynik w grupie z trzynastym miejscem. Denny Hamlin miał 17 lat i Christopher Bell 18. Hamlin przejechał jedno okrążenie – jedyne okrążenie, które przejechał kierowca Toyoty. Kyle Bush Zajął 29. miejsce, ostatni samochód na pierwszym okrążeniu.

Brad Kiselowski – RFK Racing wciąż jest bardzo trudne do odbudowania. Keselowski zajął 33. miejsce, cztery okrążenia za nim.

Joey Logano Lugano ma ciężki sezon na trasach szosowych. Był na 31. Circuit of the Americas, 17. na Sonoma i 27. na America Street.

Kevin HarvickMimo że zajął dziesiąte miejsce, spadł z przełomowego punktu. Tyler Riddick został 13. kierowcą, który wygrał w tym roku A zdobywając miejsce w play-offach, znokautował Harvicka z miejsca playoff z ośmioma wyścigami pozostałymi w sezonie zasadniczym.

READ  Co miał na sobie Lionel Messi podczas podnoszenia Pucharu Świata?