16 lipca, 2024

Świat Biotworzyw

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

3 konkretne powody, dla których Street Fighter 6 powinien zostać wydany w ciągu tych dwóch miesięcy

3 konkretne powody, dla których Street Fighter 6 powinien zostać wydany w ciągu tych dwóch miesięcy

Dostępne teraz… nie do końca
Zegar tyka coraz bliżej Zbliża się odliczanie Osiągnięcie zera jutro wieczorem ze wszystkimi oznakami, że wydaje się, że nadszedł czas, aby zobaczyć debiut Street Fighter 6 na świecie, ale kiedy właściwie w to zagramy?

Od naszych badań do finału sezonu Capcom Pro Tour 2021, istnieją 3 całkowicie namacalne powody, dla których Street Fighter 6 miałby zostać wydany w wyjątkowym okresie dwóch miesięcy.

Tak więc na datę premiery musisz mieć oczywiście rok… i dobry, ponieważ wszystkie trzy powody w pełni wspierają się nawzajem, zawężając je do maksymalnie 60 dni.


Pierwszym z nich jest oczywiście kolejne połączenie Street Fightera z Capcom Pro Tour, podczas gdy pozostałe dwa odnoszą się do tego, jak Capcom wolał reklamować i wypuszczać swoje gry w ciągu ostatnich pięciu lat lub dłużej.


Zaczniemy rozmawiać o e-sporcie, ale dla tych, którzy tylko czekają na odpowiedź… to czego szukasz to styczeń – luty 2023.Capcom Pro Tour to najdłużej działający i najpopularniejszy profesjonalny obwód gier walki w całym gatunku, a firma nie wykazuje żadnych oznak zatrzymania lub spowolnienia w najbliższym czasie.


Prawie każda publikacja inwestorska wydana przez Capcom w ciągu ostatnich kilku lat potwierdza jego postawę, by zwiększać udziały w e-sporcie, a będzie to podwójnie prawdziwe, gdy na horyzoncie pojawi się ekscytująca nowa gra.


Sposób, w jaki CPT odnosi się do zawężania okna dystrybucji, to spójny okres, w którym wydarzenia oficjalnie się rozpoczynają.

READ  Escape from Tarkov Rival Gray Zone Warfare sprzedało się w 400 000 egzemplarzy w dwa dni


Przez całe życie Street Fighter 5, CPT wystartowało w marcu lub kwietniu, co sprawi, że premiera SF6 nastąpi trochę wcześniej, jeśli chcą kontynuować działalność jak zwykle.


Jeśli Street Fighter 6 wpadnie w ręce graczy w dalszej części roku, cofnie to cały sezon rywalizacji lub zmusi Capcom do podzielenia roku między stare i nowe gry – czego wątpię, czy ktokolwiek by chciał.


Podczas gdy wydarzenia offline i główne bijatyki pozostają znakiem zapytania w 2022 r., Capcom prawdopodobnie sfinansuje trochę pełnych przychodów w 2023 r., aby pomóc przenieść swoją nową grę z powrotem do czegoś więcej niż tylko turniejów CPT online.


Brakujące wczesne wydarzenia, takie jak światowe finały, również podkreśliłyby ich konkurentów, takich jak Bandai Namco, Arc System Works i SNK, i jestem pewien, że chcą uniknąć wszystkich potencjalnych problemów wymienionych powyżej, starając się upewnić, że SF6 jest gotowy do handel po Krótkim okresie nowego roku.


Ostatnio przyjrzeliśmy się więcej Jak Capcom wygląda w rzeczywistościale co jeśli zostaną wybrani do ich prezentacji?


Aby uzyskać dokładną datę premiery, potrzebny jest rok, więc jak doszliśmy do wniosku, że 2023 jest właściwie jedyną opcją?


Jeśli spojrzysz wstecz na wielkie hity firmy Capcom z ostatnich 4-5 lat, takie jak Resident Evil Village, Devil May Cry 5, Monster Hunter Rise i Resident Evil 2 Remake, wszystkie one zostały wprowadzone na rynek niecały rok po tym, jak zostały po raz pierwszy ujawnione na całym świecie.


Inne firmy mogą mieć problemy z ogłoszeniem swoich gier zbyt wcześnie, ale nie jest to coś, z czym Capcom spotkał się w najnowszej historii, z wyjątkiem opóźnionej Pragmaty.

READ  Advance Wars Switch Dev dziękuje fanom za pozytywne przyjęcie i wzywa do wydania „Dream of Life”.


Działając zgodnie z uporczywym założeniem, że Street Fighter 6 zostanie ujawniony jutro po tym, powinniśmy spodziewać się, że zostanie on wydany przed 20 lutego 2023 roku.


To po prostu dość proste.


Poza Marvel vs.Capcom: Infinite, pierwsze trzy miesiące roku były popularne ten Nadszedł czas na nowe gry walki Capcom, ale teraz zostały one również rozszerzone na większą część firmy.


W podobny sposób do tego drugiego powodu (ale z innym skutkiem) zdecydowana większość najnowszych tytułów AAA firmy Capcom (w tym DMC5, RE2, MHR, a także Monster Hunter: World) została wydana przed końcem marca w poszczególnych latach.


To dlatego, że jest to część pierwszego kwartału roku, ale co ważniejsze, styczeń-marzec to czwarty i ostatni kwartał roku podatkowego Capcom.


Najprostszym powodem, dla którego jest to dla nich tak ważne, jest to, że te wielkie mecze sprawiają, że finanse na koniec roku wyglądają lepiej, niż byłyby w innym przypadku.


Teoretycznie prowadzi to do wyższych zarobków i udziałów, co z kolei daje Capcom więcej pieniędzy do pracy nad kolejnymi projektami.


To ma sens, że Street Fighter 6, podobnie jak wcześniej Street Fighter 5, mocno dąży do tego czwartego kwartału fiskalnego, ponieważ seria nadal jest trzecim bestsellerem wszechczasów Capcom.


Powyższe powody prawdopodobnie uniemożliwią SF6 z marcowego okna startowego, więc jest styczeń lub luty.


Wielkie tworzenie gier wideo jest procesem kapryśnym, szczególnie teraz, więc wciąż jest niewielka szansa, że ​​Street Fighter będzie musiał zostać wypchnięty poza swój cel, chociaż opóźnienia w Capcom były dość rzadkie w ostatnich latach.

READ  Oferty dnia: dostępne PS5, oszczędź na Nintendo Switch i Xbox Series S na święta


Być może nie będziemy musieli długo czekać, aby zobaczyć, kiedy kolejna gra Street Fighter będzie na naszych rękach, biorąc pod uwagę, że odliczanie zakończy się za kilka godzin.