30 czerwca, 2022

Świat Biotworzyw

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

2022 PGA Championship Leaderboard: relacje na żywo, wynik Tigera Woodsa, dzisiejsze wyniki w pierwszej rundzie golfa

2022 PGA Championship Leaderboard: relacje na żywo, wynik Tigera Woodsa, dzisiejsze wyniki w pierwszej rundzie golfa

Tulsa, Oklahoma. Drugi z czterech głównych turniejów w tym sezonie golfowym odbędzie się oficjalnie, a mistrzostwa PGA 2022 rozpoczną się w czwartek rano w Southern Hills. Z gwiazdorskim polem prowadzonym przez zwycięzcę PGA Championship z 2007 roku Tigera Woodsa i szczególnie nieobecnego rywala i wieloletniego obrońcę tytułu Phila Mickelsona, Trofeum Wanamaker jest ustawione bez żadnych niedociągnięć.

Czwartkowy Rory McIlroy wskoczył na szczyt tej rozmowy, otwierając 5 do 65 lat, aby objąć prowadzenie klubu w porannej fali. Dwukrotny zwycięzca PGA Championship postawił się na wewnętrznym torze, aby wygrać po raz trzeci w wydarzeniu, eliminując trudne warunki, aby skierować siedem ptaków na wymagającą ścieżkę gry do tej pory (i prawdopodobnie będzie to kontynuował, dopóki warunki się nie poprawią). przyjęty). Początek tygodnia Woodsa zadecydował, że brakuje jej takiego samego blasku, jak jego odpowiednikowi, ponieważ miał problemy, gdy zbliżył się do gry i zdobył 4 rundę otwierającą z wynikiem 74.

McIlroy ustanowił poprzeczkę wcześnie, ale świat nr 1, 2 i 3 – Scotty Scheffler, John Ram i Colin Morikawa – właśnie rozpoczęli pierwszą rundę. Popołudniowa fala powinna mieć szansę zagrozić szczytowi tabeli liderów, dając nam ekscytujący koniec naszego pierwszego dnia w Southern Hills.

CBS Sports zaktualizuje tę historię o wyniki i najważniejsze wydarzenia z Mistrzostw PGA poniżej. Sprawdź wyniki na żywo na początku tej historii i bardziej szczegółowe tabela wynikówI Runda 1 razy tee I nasza pełna Harmonogram / przewodnik dotyczący programu PGA TV Championship.

READ  TKO Rolando Romero przejmuje Gervontę Davis w mediach społecznościowych