9 sierpnia, 2022

Świat Biotworzyw

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

2022 NBA Free Agency Plotki: Aktualizacje na żywo, gdy James Harden, 76ers, omawiają nową umowę; Byki popychają Zacha Lavigne

2022 NBA Free Agency Plotki: Aktualizacje na żywo, gdy James Harden, 76ers, omawiają nową umowę;  Byki popychają Zacha Lavigne

Okres bezpłatnej agencji NBA 2022 nie zaczął się od podpisania kontraktu, ale od niesamowitego Kevina Duranta Zlecenie handlowe Z Brooklyn Nets. Ponieważ Kyrie Irving również oczekiwał, że wyjdzie za nim z domu, ten dramat i intryga skradły serial w ciągu ostatnich kilku dni.

Być może zatem dobrze jest, że pierwsze dni wolnej agencji zostały uwydatnione przez masowe transakcje, w tym przez Minnesota Timberwolves, która przejęła Rudy’ego Goberta z Utah Jazz, a Atlanta Hawks dodała Dejaunta Murraya z San Antonio Spurs i Boston Celtics do zdobyć Malcolma Brugdona z Indiana Pacers.

Ale mimo wszystkich ruchów w różnych branżach, na rzeczywistym rynku wolnych agentów wciąż jest wiele ruchów. Wśród godnych uwagi transakcji są Jalen Bronson dołączając do New York Knicks, John Wall z Los Angeles Clippers i Otto Porter Jr. zmierzający na północ od granicy do Toronto Raptors.

Co więcej, tacy jak Zach Lavigne (Chicago Bulls) i Bradley Beal (Washington Wizards) zgodzili się na maksymalne umowy, aby powrócić do swoich zespołów, podczas gdy Nikola Jokic (Denver Nuggets), Devin Booker (Phoenix Suns) i Karl-Anthony Towns (Minnesota). Timberwolves) zgodzili się na ekstremalne rozszerzenia.

W tej chwili na rynku nie pozostało już wiele wielkich nazwisk. Jednak jedna umowa, która pozostaje do uregulowania, to powrót Jamesa Hardena do Philadelphia 76ers. W ten weekend spotyka się z zespołem w Hamptons, aby dowiedzieć się, co prawdopodobnie będzie krótkoterminową transakcją.

Więcej o bezpłatnej agencji: Najlepsi dostępni gracze | FA . tracker | Zwycięzcy i przegrani

Śledź poniżej najnowsze oferty, aktualizacje i nie tylko, ponieważ NBA Free Agency kontynuuje w ten weekend.

READ  Roger Angell, który z pasją pisał o baseballu, umiera w wieku 101