3 lipca, 2024

Transmisja na żywo meczu Timberwolves i Nuggets 4

Wyniki na żywo i wyniki w grze: Kliknij tutaj

Dziś wieczorem w Target Center drużyny Timberwolves i Denver rozegrają czwarty mecz serii play-offów Konferencji Zachodniej NBA, a Wilki objęły prowadzenie 2:1 w całym meczu. Autor pracy, Chris Hayne, przedstawia raport z pierwszej ręki:

20:03: Jamal Murray zdobywa bramkę tuż po połowie kortu, sygnalizując sygnał dźwiękowy, dając Nuggetsom 15 punktów przewagi

Jamal Murray z Denver przechwycił podanie i trafił z wysokości 55 stóp, gdy zabrzmiał sygnał dźwiękowy drugiej kwarty, dając Denver prowadzenie 64-49 do przerwy. Nuggets zdobyli 64,3% skuteczności w stosunku do obrony Wilków, a Nikola Jokic dodał 19 punktów, sześć zbiórek i cztery asysty.

Wilki wracały do ​​gry, powoli odrabiając straty na prowadzeniu Denver wraz ze wzrostem intensywności w defensywie, a Nuggets pod koniec kwarty rzucili się do kosza.

Nuggets zdobyli osiem punktów w ostatnich 20 sekundach, najpierw po rzutach za trzy punkty Kentaviousa Caldwella-Pope’a. Po stracie Anthony’ego Edwardsa z drugiej strony bramki Jokic uderzył Michaela Portera Jr., wykonując wsad. Następnie w miarę upływu czasu Wolves zaniedbali podanie od strony boiska i Murray zdobył desperacki kosz i przechwyt.

Wilki zmniejszyły prowadzenie Denver i podwyższyły wynik na siedem punktów.

Ławka Wolves, która była dla nich postrzegana jako siła napędowa wchodząc do serii, została przytłoczona rezerwami Denver na otwarcie drugiej kwarty. Justin Holiday wrzucił dwie trójki, co dało początek serii Nuggets 12-2 i otworzył drugą.

Wilki prowadziły aż 16, 46:30, a do końca kwarty pozostało 7:46. Anthony Edwards i Naz Reid byli jedynymi, którzy w pierwszej połowie grali ofensywnie dla Wilków.

Edwards zakończył mecz z wynikiem 8 na 12 z 23 punktami, podczas gdy Reid miał wynik 4 na 4 z 9 punktami. Poza tą dwójką Wilki trafiły 6 z 27.

19:34: KAT prowadzi 0 na 7, Wilki tracą pięć po jednej kwarcie

Timberwolves na początku mieli dużo energii i wyszli na siedmiopunktowe prowadzenie, ale w miarę upływu pierwszej kwarty ich ofensywa osłabła i po jednej kwarcie prowadzili 29-24.

READ  Chaim Blum o Bogaerts, Pitching, Dodatki poza sezonem

Karl-Anthony Towns rozpoczął pierwszą kwartę słabo, zdobywając 0 na 7 od podłogi. To przyczyniło się do tego, że w pierwszej kwarcie Wolves grali 8 na 22, a Denver otworzyło mecz 12 na 19.

MVP ligi Nikola Jokic rozpoczął mecz w Denver z lepszym nastawieniem do zdobywania punktów, ponieważ w pierwszej kwarcie zdobył 11 punktów. Aaron Gordon również zdobył osiem punktów, gdy Nuggets poradzili sobie z wczesnym błędem Jamala Murraya, który strzelił dwa gole w pierwszych 6 minutach i 12 sekundach.

Anthony Edwards obiecał, że doda Wilkom więcej energii i zrobił to, trafiając pierwsze cztery strzały i zdobywając 11 punktów w kwarcie. Oprócz problemów Townsa, Mike Conley rozpoczął wieczór 1 na 4.

17:30: Zwolnienie od 2 do 3 zawodników sprawiło, że Wilki „poczuły się grube i leniwe”

Po trzecim meczu trener Wolves, Chris Finch, powiedział, że zespół mógł być rozproszony, gdy przebywał w domu przez cały tydzień aż do piątku. Przed czwartym meczem zapytano Fincha, z jakimi rozrywkami może spotkać się zespół w ciągu tygodnia.

„Czy lubisz swoją rodzinę, kiedy jesteś cały czas poza domem?” Finch powiedział ze śmiechem.

Podkreślił, że wielu zawodników ma w sezonie dzieci i każdy musi sobie radzić z „życiowymi sprawami”, co kontrastuje z byciem w trasie.

„Kiedy jesteś w trasie, masz raczej mentalność schronienia” – powiedział Finch. „Dzień jest zaplanowany dla Ciebie. To jest to, co robimy w każdej minucie dnia. W domu jest trochę inaczej. Musisz być profesjonalistą, musisz umieć sobie z tym poradzić”.

Finch powiedział, że przerwa między 2. i 3. meczem pozwoliła Wilkom usłyszeć wiele pochwał, jakie otrzymali po wielkim zwycięstwie w drugim meczu.

Finch powiedział: „Długa nieobecność sprawiła, że ​​poczuliśmy się grubi i leniwi, a wszyscy mówili nam, jak wspaniale graliśmy”. „Wykonali niewiarygodną robotę, ujawniając się i nadając nam ton. Nie zareagowaliśmy, a oni przyciągnęli naszą uwagę. Więc teraz od nas zależy, czy dziś wieczorem odwrócimy sytuację”.

READ  Steelers Hall of Fame biegacz Franco Harris umiera w wieku 72 lat

Poranna strzelanina: „Spuściłem to w toalecie”.

Niedziela to nowy dzień, a czwarty mecz to nowy mecz, więc obrońca Timberwolves Nickeil Alexander-Walker powiedział, że nie patrzył wstecz na nierówną porażkę 107-90 w trzecim meczu i kolizję w końcówce meczu z Nikolą Jokicem, trzykrotnym MVP Denver , w grze. .

W wyniku tego zderzenia doszło do faulu technicznego, a wściekły Jokic nie został ukarany faulem ze względu na ukośną zasłonę, którą umieścił na nim w pobliżu linii rzutów za trzy punkty. Kolega z drużyny Alexandra-Walkera, Kyle Anderson, również otrzymał certyfikat techniczny za kontrowersje.

Wchodząc na boisko, Alexander-Walker przetoczył się aż do kibiców siedzących przy boisku, gdzie przez krótki czas odczuwał wyraźny ból. Ostatecznie zszedł z boiska i udał się do tunelu na niecałe sześć minut przed końcem meczu, a jego zespół miał 20 punktów przewagi.

„Szczerze mówiąc spuściłem to w toalecie” – powiedział Walker Alexander podczas niedzielnej strzelaniny w czwartym meczu, o grze i grze. „Nie patrzyłem na niego [Jokic’s screen again] jeszcze raz. Wiedzieliśmy, co to było. Zjedliśmy to razem. Co musimy zrobić, żeby być lepszymi? Nie chcieliśmy wdawać się w emocje czy cokolwiek innego. Po prostu się skup.”

Alexander-Walker nie został wymieniony w raporcie dotyczącym kontuzji Wilków w czwartym meczu.

„Czuję się dobrze” – powiedział w niedzielę rano.

Weteran drużyny Wolves, Mike Conley, został zapytany w niedzielę rano, jak takie incydenty i emocje mogą wpłynąć na następny mecz lub mecze w fazie play-off.

„W przypadku niektórych osób” – powiedział Conley. „Wiem, że Nickeal prawdopodobnie to robi. Być może dziś wieczorem celowo trafi na kilka ekranów. Nigdy nie wiadomo. To gra fizyczna. Wiemy o tym. Wszyscy przenosimy jego ekrany przez te ekrany. Wszyscy dajemy te ekrany ludziom. Wiem, że jest będziemy gotowi do gry.” „Tak jak my.”

READ  Wypowiedziani trenerzy: kto był najlepszym pracownikiem w szkoleniu koszykówki w 2022 roku?

Wilki przegrały kolejne mecze tylko cztery razy w sezonie zasadniczym i nigdy nie przegrały trzech meczów z rzędu. Prowadzili także 10:0 po dwucyfrowych porażkach, w tym po pierwszym meczu play-off z Phoenix. W fazie play-off prowadzili 6:0, aż do piątkowego uderzenia. W serii półfinałów Konferencji Zachodniej do trzech zwycięstw prowadzą 2:1.

„Spodziewam się takiej samej reakcji, jaką dali nam w ostatnim meczu” – powiedział Conley. „Wyjdź z poczuciem pilności, odrobiną złości, emocji i wszystkich innych rzeczy z tym związanych. Chłopaki nie lubią przegrywać, szczególnie u siebie, tak jak my. To był niezręczny sposób na wyjście, ale wy będziecie gotowi do wyjścia.”