7 lipca, 2024

Ładowarki vs.

Pod koniec pierwszej połowy 11. tygodnia edycji „Sunday Night Football” Los Angeles Chargers prowadzą swoich ligowych rywali, Kansas City Chiefs, 20-13.

Los Angeles myślało, że odzyskali swoje dwa odbiorniki z powrotem w terenie, ale Keenan Allen był do zdobycia, a Mike Williams wyszedł z powodu kontuzji po swoim pierwszym trafieniu tego wieczoru. Jednak Chargers przejmują prowadzenie dzięki głębokiemu uderzeniu Justina Herberta w Josha Palmera, bliskiej odległości Howiego Austina Ecklera i kilku dobrze zaplanowanym pozycjom obronnym przeciwko Patrickowi Mahomesowi i spółce.

Bez JuJu Smith-Schuster i Mecole Hardman, Mahomes wykonał tylko 11 z 22 podań w pierwszej połowie, choć po 179 jardach i jednym przyłożeniu. Ale Kansas City przegrało tylko 2 na 6 w trzeciej porażce, musząc zadowolić się dwoma golami z gry wcześnie i przejść trzy i odpaść dwie gry później w pierwszej połowie. Los Angeles wykorzystało ostatnie szanse ze wspomnianym przyłożeniem Ecklera, a następnie golem z gry Camerona Deckera, co pozwoliło im objąć prowadzenie w przerwie.

Czy Chargers utrzymają zdenerwowanie, czy też Chiefs wrócą w drugiej połowie na wyjeździe? Wkrótce się dowiemy. W międzyczasie trzymaj go zamkniętego na naszym blogu na żywo przez resztę wieczoru, ponieważ będziemy aktualizować statystyki, wyniki i funkcje.