26 czerwca, 2024

Deandre Hopkins chce odpowiedzi od NFL po tym, jak mocny rzut nie kończy się karą

DeAndre Hopkins Otrzymał ciężki cios w głowę podczas niedzielnego meczu Wikingów i Kardynałów.

Chce odpowiedzi od NFL po tym, jak nie dostał kary.

Przyszłość Arizony została uderzona przez przepustkę z Keeler Murray w strefie końcowej. Murray spojrzał na Hopkinsa szybko w trzeciej kwarcie, próbując przeliczyć z dwóch punktów. Hopkinsowi nie udało się przekazać przełęczy, a Cameron Dantzler krył mężczyzn. Chwilę po uderzeniu piłki Harrison Smith przygarbił się na miejscu z powodu gwałtownego zderzenia kasku z hełmem, które odrzuciło głowę Hopkinsa na bok.

Nie było wiedzy o grze, a Hopkins zadzwonił do NFL, aby udzielić wyjaśnień po meczu.

Na szczęście dla Hopkinsa nie wydawał się mieć kontuzji i pozostał w meczu. W swoim drugim meczu po powrocie z zawieszenia PED na sześć meczów wyglądał bardzo podobnie do swojego All-Pro’a, zdobywając 12 podań na 159 jardów i Niesamowite jedną ręką chwytak do lądowania.

Ale kardynałowie nie wierzyli w zwycięstwo Minnesota utrzymała zwycięstwo 34-28.

Brak rzutu karnego mógł ukształtować trajektorię meczu jednego posiadania piłki pod koniec trzeciej kwarty. Flaga postawiłaby Cardinals na kolejnej dwupunktowej próbie z linii 1 jarda z szansą na zmniejszenie ich deficytu do marginesu bramkowego. Zamiast tego zatrzymali się o pięć punktów, a Minnesota wygrała o sześć.

To oprócz oczywistych problemów zdrowotnych, które miała, jak prezenty Smitha, a NFL chce wyjść z ligi. Zrozumiałe, że Hopkins chce wyjaśnienia. Teraz czeka na odpowiedź NFL.

Kardynałowie z Arizony Szeroki odbiornik DeAndre Hopkins (10) wchodzi na boisko przed meczem piłki nożnej NFL przeciwko Minnesota Vikings, niedziela, 30 października 2022 r. w Minneapolis. (AP Photo/Abi Bar)
READ  Britney Greiner: Ambasada USA w Moskwie uznała koszykarza „w dobrej formie” po uzyskaniu dostępu do konsulatu