20 września, 2024

Broncos pokonali Rams 41:0, Sean McVay nazywa to „skromnym wieczorem”

Okres przygotowawczy nie ma znaczenia i ani Broncos, ani Rams nie grali w sobotnim finale przedsezonowym, ale żadna drużyna piłkarska nie chce przegrać meczu 41-0. Kiedy więc Broncos pokonali Rams tym wynikiem, trener Rams Sean McVay przyznał, że nie jest z tego powodu zadowolony.

„To był pełen pokory wieczór” – powiedział McVeigh. „Ten To nie jest noc, przez którą chcesz przeżyć Nieważne, jakie podejście przyjmiesz. . . . Jest kilku zawodników, którzy mieli pewne możliwości, na które prawdopodobnie liczymy w naszym 53. sezonie, więc powinienem móc obejrzeć kilka filmów, ale dzisiejszy wieczór był czasem dobrą nocą pokory w piłce nożnej i powinieneś także móc się od nich uczyć i postępuj zgodnie z tym.

Broncos prowadzili 17:0 w pierwszej kwarcie i 27:0 do przerwy. Rozgrywający Broncos Jarrett Stidham rzucił na 236 jardów, a Ben DiNucci podał na 117 jardów. Rams grali z trzema rozgrywającymi, którzy łącznie zdobyli zaledwie 88 jardów.

„Oczywiście jest wiele rzeczy, z których można się cieszyć” – powiedział trener Broncos Sean Payton. „Dziś wieczorem czuję się lepiej z naszą głębią niż tydzień lub dwa temu”.

Broncos powinni czuć się dobrze po tym występie. I chociaż McVay nie grał przez cały okres przygotowawczy, nie mógł być bardziej zadowolony z występów swoich rezerwowych zawodników: drużyna The Rams w okresie przedsezonowym przegrała 0:3 i przegrała trzy mecze łącznym wynikiem 109:34.

READ  Wimbledon 2022 NA ŻYWO: Emma Raducano, Andy Murray i Novak Djokovic, gdy zaczynają się opóźnienia deszczu