2 lipca, 2024

Anglia 2:1 Słowacja (30 czerwca 2024) Analiza meczu

Judy Bellingham Został uratowany Anglia Od wyjścia z Euro 2024 Słowacja W niedzielę po fenomenalnym golu w 95. minucie Harry’ego Kane’aZwycięzca dogrywki przed turniejem wysłał słabszych faworytów przed turniejem do ćwierćfinału po zwycięstwie 2:1.

Słowacja zaczęła ostrzej niż Anglia i już wcześniej dała swoim przeciwnikom kilka ostrzeżeń Evana Schranza Świetne wykończenie obok bramkarza Jordana Pickforda W 25. minucie.

Anglia, z którą zmierzy się jako następny SzwajcariaReprezentacja Francji wróciła po zwycięstwo w trzech ostatnich meczach na Mistrzostwach Europy, w których straciła pierwszą bramkę, w tym w meczu półfinałowym poprzedniej edycji, i tuż po przerwie myślała o wyrównaniu, ale nie poddała się . Phila Fodena Było jasne, że sędzia był na spalonym, zanim kopnął piłkę do bramki.

Kane w nietypowy dla siebie sposób głową skierował piłkę z rzutu wolnego Fodena obok bramki Declana Rice’a Piłka trafiła w słupek, gdy Słowacja została przygwożdżona na własnej połowie w końcówce meczu, choć Anglii zdawało się brakować wiary w zwycięstwo, gdyż kibice byli coraz bardziej sfrustrowani.

Jednak Bellingham, dzień po swoich 21. urodzinach, wyrównał po śmiercionośnym kopnięciu rowerem, co doprowadziło do dogrywki pierwszym celnym strzałem Anglii.

Anglia potrzebowała niecałej minuty od rozpoczęcia drugiej połowy, aby objąć prowadzenie, gdy Kane minął desperacką bramkę Marcin Dubrawka Z bliskiej odległości, aby zakończyć zauważalną transformację.

W miarę upływu czasu występ Słowacji słabł i był bliski wyrównania przed końcem pierwszej połowy w dogrywce, kiedy Piotr Pekarek Strzelił niebezpiecznym krzyżem, który przekroczył poprzeczkę.

Anglia sparowała serię piłek w końcówce pola karnego, zapewniając sobie szczęśliwe zwycięstwo i 6 lipca w Düsseldorfie zorganizowała ćwierćfinałowe starcie ze Szwajcarią.

Będą jednak musieli znacznie lepiej spisać się w starciu ze szwajcarską drużyną, która pokonała obrońców tytułu. Włochy W 1/8 finału nie miał szczęścia, bo stracił wyrównanie w końcówce meczu Niemcy W fazie grupowej.

READ  Wikingowie agresywnie ścigają Brocka Purdy'ego przed powołaniem 49ers do QB – NBC Sports Bay Area i Kalifornia